MUND
Hurry up! Recently, 73 people booked a table at this restaurant
00-099 Warszawa
Polska
- Monday: 12:00 - 22:30
- Tuesday: 12:00 - 22:30
- Wednesday: 12:00 - 22:30
- Thursday: 12:00 - 22:30
- Friday: 12:00 - 22:30
- Saturday: 14:00 - 22:30
- Sunday: 14:00 - 22:30
MUND
It's not about trend, it's about our heritage.
Hurry up! Recently, 73 people booked a table at this restaurant
About us
Nibble on a smørrebrød.
Have some fresh Nordic fish.
Treat yourself to a schnitzel or cod
Stop by for Danish baked goods for a slow morning breakfast, all while enjoying the aesthetics of simple, honest, and straightforward plates.
Zjedz.my customer reviews
64Mocne strony według gości
- Wysoka jakość i smak serwowanych potraw, które są oceniane jako wyśmienite i artystycznie podawane.
- Przepiękny, klimatyczny i nowoczesny wystrój wnętrz, sprzyjający kameralnej atmosferze.
- Profesjonalna, życzliwa i pomocna obsługa, często wymieniana jako ogromny atut restauracji.
- Ciekawa, sezonowa karta menu oferująca interesujące pozycje, w tym szeroki wybór napojów i win.
- Atrakcyjna lokalizacja w prestiżowym hotelu, idealna na spotkania towarzyskie oraz specjalne okazje.
1 year ago
about the restaurant MUND
Cudne wnętrza, bardzo przyjemna obsługa. Ciekawe menu. Będę wracać!
Cudne wnętrza, bardzo przyjemna obsługa. Ciekawe menu. Będę wracać!
Really lovely restaurant, lovelz staff and delicious food.
Stylish, posh, friendly. I really liked the staff
-
Nowoczesna, elegancka restauracje w sercu Warszawy. Jedzenie dobre, w ciekawym stylu. Obsługa bardzo miła i pomocna, aczkolwiek wymaga jeszcze szkolenia- dostałam czerwone wino w kieliszku do białego. Nie narzekalabym na to w barze mlecznym, ale tutaj mowimy o top poziomie, wiec wszystko powinno byc top! ogolnie jestesmy zadowoleni, wrocimy na pewno
Nowoczesna, elegancka restauracje w sercu Warszawy. Jedzenie dobre, w ciekawym stylu. Obsługa bardzo miła i pomocna, aczkolwiek wymaga jeszcze szkolenia- dostałam czerwone wino w kieliszku do białego. Nie narzekalabym na to w barze mlecznym, ale tutaj mowimy o top poziomie, wiec wszystko powinno byc top! ogolnie jestesmy zadowoleni, wrocimy na pewno