Whiskey in the Jar Łódź
Hurry up! Recently, 15 people booked a table at this restaurant
ul. Drewnowska 58b 91-002 Łódź
- Monday: 11:00 - 22:00
- Tuesday: 11:00 - 22:00
- Wednesday: 11:00 - 22:00
- Thursday: 11:00 - 22:00
- Friday: 11:00 - 23:30
- Saturday: 11:00 - 23:30
- Sunday: 12:00 - 21:00
Whiskey in the Jar Łódź
Jar w sercu, Rock w menu, Ogień na scenie!
Hurry up! Recently, 15 people booked a table at this restaurant
About us
Zjedz.my customer reviews
303Mocne strony według gości
- Wysoka jakość serwowanych dań, w szczególności steków i tatara.
- Profesjonalna, miła i pomocna obsługa kelnerska znająca kartę menu.
- Unikalny, klimatyczny wystrój wnętrza o charakterze rockowym.
- Wysoka jakość przygotowywanych koktajli i drinków.
- Wysoka powtarzalność jakości, która zachęca stałych klientów do powrotów.
3 years ago
about the restaurant Whiskey in the Jar Łódź
Wszystko ok, świetne miejsce, pyszne jedzenie. Na pewno tam wrócę jeszcze nie raz !
Wszystko ok, świetne miejsce, pyszne jedzenie. Na pewno tam wrócę jeszcze nie raz !
3 years ago
about the restaurant Whiskey in the Jar Łódź
Szybko i sprawnie zarezerwowane. Na miejscu jedzenie pycha, obsługa bardzo miła, jedyny minus to spory czas oczekiwania.
Szybko i sprawnie zarezerwowane. Na miejscu jedzenie pycha, obsługa bardzo miła, jedyny minus to spory czas oczekiwania.
3 years ago
about the restaurant Whiskey in the Jar Łódź
Przyjemna atmosfera, miła i pomocna obsługa, jedzenie smaczne i ładnie podane, ale dość długi czas oczekiwania: na 4 porcje czekaliśmy ok. 40 minut. Sos do miksu sałat słaby, ale firmowe drinki pyszne!
Przyjemna atmosfera, miła i pomocna obsługa, jedzenie smaczne i ładnie podane, ale dość długi czas oczekiwania: na 4 porcje czekaliśmy ok. 40 minut. Sos do miksu sałat słaby, ale firmowe drinki pyszne!
Niestety podane burgery były zimne !!!
Obsługa bardzo miła, jedzenie super - syte i podane w fajnym stylu. Co było dużym zaskoczeniem to krótki czas oczekiwania, dostaliśmy informacje wynosi on ok. godzinę, a tutaj niespodzianka, bo dania główne pojawiły się już po 25-30 min 😊 Polecam, fajna miejscówka!
Obsługa bardzo miła, jedzenie super - syte i podane w fajnym stylu. Co było dużym zaskoczeniem to krótki czas oczekiwania, dostaliśmy informacje wynosi on ok. godzinę, a tutaj niespodzianka, bo dania główne pojawiły się już po 25-30 min 😊 Polecam, fajna miejscówka!