Whiskey in the Jar Łódź
Hurry up! Recently, 15 people booked a table at this restaurant
ul. Drewnowska 58b 91-002 Łódź
- Monday: 11:00 - 22:00
- Tuesday: 11:00 - 22:00
- Wednesday: 11:00 - 22:00
- Thursday: 11:00 - 22:00
- Friday: 11:00 - 23:30
- Saturday: 11:00 - 23:30
- Sunday: 12:00 - 21:00
Whiskey in the Jar Łódź
Jar w sercu, Rock w menu, Ogień na scenie!
Hurry up! Recently, 15 people booked a table at this restaurant
About us
Zjedz.my customer reviews
303Mocne strony według gości
- Wysoka jakość serwowanych dań, w szczególności steków i tatara.
- Profesjonalna, miła i pomocna obsługa kelnerska znająca kartę menu.
- Unikalny, klimatyczny wystrój wnętrza o charakterze rockowym.
- Wysoka jakość przygotowywanych koktajli i drinków.
- Wysoka powtarzalność jakości, która zachęca stałych klientów do powrotów.
Super
3 years ago
about the restaurant Whiskey in the Jar Łódź
Restauracja bardzo klimatyczna, jedzenie przepyszne, obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo miło spędziliśmy tam czas
Restauracja bardzo klimatyczna, jedzenie przepyszne, obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo miło spędziliśmy tam czas
3 years ago
about the restaurant Whiskey in the Jar Łódź
Świetny klimat, super jedzenie. Niezawodne miejsce
Świetny klimat, super jedzenie. Niezawodne miejsce
3 years ago
about the restaurant Whiskey in the Jar Łódź
Menu tylko w po wczytaniu kodu, na telefonie trudne do przeczytania, hamburger zimny, bardzo uprzejma i troskliwa obsługa, pyszne drinki
Menu tylko w po wczytaniu kodu, na telefonie trudne do przeczytania, hamburger zimny, bardzo uprzejma i troskliwa obsługa, pyszne drinki
Już drugi raz rezerwowały stolik i bardzo miło się zawsze zaskakuje, że bez problemu nawet chwile przed czasem przyjmują. Kelnerzy zawsze bardzo sympatyczni i potrafią doradzić. Obsługa naprawdę godna podziwu i oby więcej takich ludzi było. Jedzenie jak zawsze rewelacja, przepyszne. Napewno jeszcze nie raz tam zajrzę.
Już drugi raz rezerwowały stolik i bardzo miło się zawsze zaskakuje, że bez problemu nawet chwile przed czasem przyjmują. Kelnerzy zawsze bardzo sympatyczni i potrafią doradzić. Obsługa naprawdę godna podziwu i oby więcej takich ludzi było. Jedzenie jak zawsze rewelacja, przepyszne. Napewno jeszcze nie raz tam zajrzę.