Whiskey in The Jar Wrocław
Hurry up! Recently, 39 people booked a table at this restaurant
50-101 Wrocław
- Monday: 13:00 - 00:00
- Tuesday: 11:00 - 00:00
- Wednesday: 11:00 - 00:00
- Thursday: 11:00 - 00:00
- Friday: 11:00 - 01:00
- Saturday: 11:00 - 01:00
- Sunday: 11:00 - 23:30
Whiskey in The Jar Wrocław
Jar w sercu, Rock w menu, Ogień na scenie!
Hurry up! Recently, 39 people booked a table at this restaurant
About us
Przy grupach od 6 osób obowiązuje serwis 10% dla obsługi.
Zjedz.my customer reviews
340Mocne strony według gości
- Wysoka jakość i smak serwowanych dań mięsnych, w szczególności steków i burgerów.
- Profesjonalna, zaangażowana i pomocna obsługa kelnerska.
- Atrakcyjna i klimatyczna atmosfera, często wzbogacona muzyką na żywo.
- Wygodny i przejrzysty system rezerwacji online.
- Dbałość o detale przy specjalnych okazjach, takich jak urodziny czy rocznice.
Super
2 years ago
about the restaurant Whiskey in The Jar Wrocław
Jedyny minus że nie mają dużych zapasów elementów drinków a tak polecam wszystko jak ze zdjęć mega smak opłaca się
Jedyny minus że nie mają dużych zapasów elementów drinków a tak polecam wszystko jak ze zdjęć mega smak opłaca się
2 years ago
about the restaurant Whiskey in The Jar Wrocław
Mój ostatni pobyt w Państwa lokalu był fatalny. Na początku zbyt przesolony burger, którego odmówili Państwo poprawić. Następnie solony stek, który po poprawce stał się jeszcze gorszy. Mieszanka z grilla z resztek mięsa oraz burger z kośćmi również okazały się rozczarowaniem. Państwa wygórowane ceny nie odzwierciedlają jakości. Mój wieczór został zepsuty, i już nie mam zamiaru wracać. Chciałbym również zaznaczyć, że toalety były bardzo brudne, nie było ręczników papierowych, a toaleta dla kobiet znajdowała się na drugim piętrze, co sprawiało trudności w umyciu rąk. Negatywne doświadczenie w Państwa lokalu wynikało z problemów z czystością i higieną. Proszę zwrócić uwagę na te aspekty w celu poprawy wrażeń klientów Nie polecam Państwa lokalu nikomu.
Mój ostatni pobyt w Państwa lokalu był fatalny. Na początku zbyt przesolony burger, którego odmówili Państwo poprawić. Następnie solony stek, który po poprawce stał się jeszcze gorszy. Mieszanka z grilla z resztek mięsa oraz burger z kośćmi również okazały się rozczarowaniem. Państwa wygórowane ceny nie odzwierciedlają jakości. Mój wieczór został zepsuty, i już nie mam zamiaru wracać. Chciałbym również zaznaczyć, że toalety były bardzo brudne, nie było ręczników papierowych, a toaleta dla kobiet znajdowała się na drugim piętrze, co sprawiało trudności w umyciu rąk. Negatywne doświadczenie w Państwa lokalu wynikało z problemów z czystością i higieną. Proszę zwrócić uwagę na te aspekty w celu poprawy wrażeń klientów Nie polecam Państwa lokalu nikomu.
Wszystko ok
Ein toller Service, es hat wunderbar funktioniert.
Ein toller Service, es hat wunderbar funktioniert.