Whiskey in The Jar Wrocław
Hurry up! Recently, 39 people booked a table at this restaurant
50-101 Wrocław
- Monday: 13:00 - 00:00
- Tuesday: 11:00 - 00:00
- Wednesday: 11:00 - 00:00
- Thursday: 11:00 - 00:00
- Friday: 11:00 - 01:00
- Saturday: 11:00 - 01:00
- Sunday: 11:00 - 23:30
Whiskey in The Jar Wrocław
Jar w sercu, Rock w menu, Ogień na scenie!
Hurry up! Recently, 39 people booked a table at this restaurant
About us
Przy grupach od 6 osób obowiązuje serwis 10% dla obsługi.
Zjedz.my customer reviews
340Mocne strony według gości
- Wysoka jakość i smak serwowanych dań mięsnych, w szczególności steków i burgerów.
- Profesjonalna, zaangażowana i pomocna obsługa kelnerska.
- Atrakcyjna i klimatyczna atmosfera, często wzbogacona muzyką na żywo.
- Wygodny i przejrzysty system rezerwacji online.
- Dbałość o detale przy specjalnych okazjach, takich jak urodziny czy rocznice.
Super. Bardzo dobry kontak
Great service
2 years ago
about the restaurant Whiskey in The Jar Wrocław
Przepyszne jedzenie, obsługa na najwyższym poziomie. Pełny profesjonalizm.
Przepyszne jedzenie, obsługa na najwyższym poziomie. Pełny profesjonalizm.
2 years ago
about the restaurant Whiskey in The Jar Wrocław
Dno, dno i jeszcze raz dno. W lokalu brak klimatyzacji. Atmosfera jak w saunie ok 32C, nie do wytrzymania. Jedyne marzenie w tym lokalu to kiedy skończy się ten koszmar. Steki beznadziejne, bez względu na zamówienie wszystkie usmażone tak samo na well done. Przy cenie powyżej 200PLN na osobę nigdy więcej.
Dno, dno i jeszcze raz dno. W lokalu brak klimatyzacji. Atmosfera jak w saunie ok 32C, nie do wytrzymania. Jedyne marzenie w tym lokalu to kiedy skończy się ten koszmar. Steki beznadziejne, bez względu na zamówienie wszystkie usmażone tak samo na well done. Przy cenie powyżej 200PLN na osobę nigdy więcej.
Das Essen war sehr lecker. Die Kellner sind auf Zack, das Essen ist schnell fertig. Das einziger was uns etwas gestört hat, ist, daß es drinnen sehr warm war. Eine Klimaanlage wäre nicht schlecht.
Das Essen war sehr lecker. Die Kellner sind auf Zack, das Essen ist schnell fertig. Das einziger was uns etwas gestört hat, ist, daß es drinnen sehr warm war. Eine Klimaanlage wäre nicht schlecht.