Steakownia Olsztyn
10-029 Olsztyn
Polska
- Monday: 12:00 - 21:00
- Tuesday: 12:00 - 21:00
- Wednesday: 12:00 - 21:00
- Thursday: 12:00 - 21:00
- Friday: 12:00 - 22:00
- Saturday: 12:00 - 22:00
- Sunday: 12:00 - 21:00
About us
Podawana przez nas wołowina pochodzi z własnego gospodarstwa, z serca Warmii i Mazur. 100 % natury daje w efekcie najlepszą wołowinę: soczystą, kruchą, delikatną i aromatyczną.
Zjedz.my customer reviews
12Mocne strony według gości
- Wysoka jakość serwowanych dań mięsnych, w tym burgerów i wołowiny.
- Zazwyczaj bardzo profesjonalna, uprzejma i pomocna obsługa kelnerska.
- Wysoki poziom powtarzalności smaku, co buduje zaufanie stałych klientów.
- Dobre opinie dotyczące dodatków do dań głównych, takich jak pure ziemniaczane.
- Pozytywne doświadczenia związane z procesem rezerwacji w większości przypadków.
Ok
Dobre mięso, sprawna obsługa! Poleczm
Bardzo dobrze
3 months ago
about the restaurant Steakownia Olsztyn
Rewelacyjne jedzenie, wspaniała obsługa. Gorąco polecam
Rewelacyjne jedzenie, wspaniała obsługa. Gorąco polecam
Przepyszne jedzenie
3 months ago
about the restaurant Steakownia Olsztyn
Po pierwsze, restauracja nie zarezerwowała miejsca i nie potwierdziła jej. Zmuszona byłam zarezerwować miejsce telefonicznie. Na stolik oczekiwaliśmy 10 minut, mimo rezerwacji. Zamówienie przyjęto od nas po 30 minutach. Na napoje trzeba było czekać tyleż samo czasu. Nie zawiodło tylko jedzenie, ktore zawsze determinowało wybór restauracji. De facto na kolację czekaliśmy ponad godzinę. Gdyby nie nasze wzajemne towarzystwo, wieczór byłby po prostu klapą.
Po pierwsze, restauracja nie zarezerwowała miejsca i nie potwierdziła jej. Zmuszona byłam zarezerwować miejsce telefonicznie. Na stolik oczekiwaliśmy 10 minut, mimo rezerwacji. Zamówienie przyjęto od nas po 30 minutach. Na napoje trzeba było czekać tyleż samo czasu. Nie zawiodło tylko jedzenie, ktore zawsze determinowało wybór restauracji. De facto na kolację czekaliśmy ponad godzinę. Gdyby nie nasze wzajemne towarzystwo, wieczór byłby po prostu klapą.
Rezerwacja przeszła pomyślnie. ☺️
Jak zwykle smacznie i miła obsługa 😊
5 months ago
about the restaurant Steakownia Olsztyn
Jedzenie pyszne, obsługa miła i pomocna. Polecam
Jedzenie pyszne, obsługa miła i pomocna. Polecam
6 months ago
about the restaurant Steakownia Olsztyn
Przesympatyczna obsługa , pyszne jedzenie . Na pewno wrócimy ponownie
Przesympatyczna obsługa , pyszne jedzenie . Na pewno wrócimy ponownie
1 year ago
about the restaurant Steakownia Olsztyn
Jedzenie świetne, wołowina bez zarzutu, burger również. Moje pure ziemniaczane fantastyczne, natomiast żeberko było trochę zbyt tłuste jak na mój gust. Obsługa sprawna i uprzejma.
Jedzenie świetne, wołowina bez zarzutu, burger również. Moje pure ziemniaczane fantastyczne, natomiast żeberko było trochę zbyt tłuste jak na mój gust. Obsługa sprawna i uprzejma.
Jakość obsługi i jedzenie na piątkę.
Jakość obsługi i jedzenie na piątkę.