Sobremesa Tapas Bar Browary Warszawskie
00-844 Warszawa
Polska
- Monday: 12:00 - 23:00
- Tuesday: 12:00 - 23:00
- Wednesday: 12:00 - 23:00
- Thursday: 12:00 - 23:00
- Friday: 12:00 - 01:00
- Saturday: 12:00 - 01:00
- Sunday: 12:00 - 22:00
Sobremesa Tapas Bar Browary Warszawskie
Prawdziwy tapas bar zlokalizowany w najgorętszej przestrzeni miejskiej - Browary Warszawskie.
About us
W lipcu 2022 otrzymaliśmy jako pierwsza restauracja w Warszawie i druga restauracja w Polsce certyfikat Restaurant from Spain przyznawany przez Ambasadę Hiszpanii. Restaurant from Spain to najwyższy znak jakości wyróżniający restauracje poza Hiszpanią, które oferują swoim Gościom autentyczną kuchnię hiszpańską wybitnej jakości i gotują na oryginalnych, importowanych z Hiszpanii produktach.
Zjedz.my customer reviews
8Mocne strony według gości
- Wysoka jakość serwowanych dań
- Pozytywne doświadczenia klientów
- Smaczna kuchnia zgodna z oczekiwaniami
- Efektywna obsługa satysfakcjonująca gości
- Utrzymanie standardów na wysokim poziomie
It was tasty
1 year ago
about the restaurant Sobremesa Tapas Bar Browary Warszawskie
Paella była ostra. Nie było o tym wzmianki w menu. Przez tę stronę długo mi nie potwierdzali rezerwacji więc musiałam dzwonić do restauracji. Mimo wszystko na miejscu była bardzo miła obsługa oraz fajna atmosfera. Tapasy oraz sangria były bardzo dobre.
Paella była ostra. Nie było o tym wzmianki w menu. Przez tę stronę długo mi nie potwierdzali rezerwacji więc musiałam dzwonić do restauracji. Mimo wszystko na miejscu była bardzo miła obsługa oraz fajna atmosfera. Tapasy oraz sangria były bardzo dobre.
Wszystko super!
2 years ago
about the restaurant Sobremesa Tapas Bar Browary Warszawskie
Szybką rezerwacja stolika. Restauracja z miłym wystrojem, dobre jedzenie
Szybką rezerwacja stolika. Restauracja z miłym wystrojem, dobre jedzenie
Pyszne jak zwykle
Super
2 years ago
about the restaurant Sobremesa Tapas Bar Browary Warszawskie
Szybko i wygodnie. Świetny kontakt z restauracją. Polecam miejsce.
Szybko i wygodnie. Świetny kontakt z restauracją. Polecam miejsce.
wszystko super
wszystko super