Login / Registration

Go to Zjedz.my | For restaurants
4.8 (2331)

Rosso Fuoco

Table reservation
Upcoming hours today:

Hurry up! Recently, 43 people booked a table at this restaurant

Wielka Odrzańska 18A/U
70-535 Szczecin
Polonia
Closed · opening: 12:00
  • Monday: 13:00 - 22:00
  • Tuesday: 13:00 - 22:00
  • Wednesday: 13:00 - 22:00
  • Thursday: 13:00 - 22:00
  • Friday: 12:00 - 23:00
  • Saturday: 12:00 - 23:00
  • Sunday: 12:00 - 22:00
Types
Restaurant
Cuisines
Tags
Card payment Pets are welcome Alcohol Wi-fi Vegetarian Meals Parking on the street Kids menu
Meals
Dinner Supper

Rosso Fuoco

Czujcie się jak u siebie, jedzcie jak we Włoszech!

Hurry up! Recently, 43 people booked a table at this restaurant

About us

Włoska restauracja prowadzona przez 2 Włochów. Tego smaku nie da się podrobić! Rosso Fuoco to nasz drugi dom. Drodzy przyjaciele. Czujcie się jak u siebie, jedzcie jak we Włoszech!

Zapraszamy!

Zjedz.my customer reviews

537

Mocne strony według gości

  • Wysoka jakość i autentyczność serwowanych dań kuchni włoskiej
  • Wyjątkowo profesjonalna, miła i pomocna obsługa kelnerska
  • Duże, sycące porcje w adekwatnej relacji do ceny
  • Bardzo przyjazna, klimatyczna atmosfera sprzyjająca spotkaniom
  • Elastyczność personelu w dostosowywaniu dań do potrzeb klienta oraz przyjazne podejście do zwierząt i dzieci
2 months ago about the restaurant Rosso Fuoco

Szybko,sprawnie

Szybko,sprawnie

2 months ago about the restaurant Rosso Fuoco

Rezerwacja na 18. osób, bez problemu usiedliśmy w 20. Zjedliśmy pyszny obiad i deser, mieliśmy okazję porozmawiać i powspominać. To nasze kolejne smaczne i udane spotkanie. Gazeta Wyborcza :)

Rezerwacja na 18. osób, bez problemu usiedliśmy w 20. Zjedliśmy pyszny obiad i deser, mieliśmy okazję porozmawiać i powspominać. To nasze kolejne smaczne i udane spotkanie. Gazeta Wyborcza :)

2 months ago about the restaurant Rosso Fuoco

😍

😍

2 months ago about the restaurant Rosso Fuoco

Git

Git

2 months ago about the restaurant Rosso Fuoco

Przyjazna atmosfera i pyszne jedzenie 😊

Przyjazna atmosfera i pyszne jedzenie 😊