Login / Registration

Go to Zjedz.my | For restaurants
4.8 (2331)

Rosso Fuoco

Table reservation
Upcoming hours today:

Hurry up! Recently, 43 people booked a table at this restaurant

Wielka Odrzańska 18A/U
70-535 Szczecin
Polonia
Closed · opening: 12:00
  • Monday: 13:00 - 22:00
  • Tuesday: 13:00 - 22:00
  • Wednesday: 13:00 - 22:00
  • Thursday: 13:00 - 22:00
  • Friday: 12:00 - 23:00
  • Saturday: 12:00 - 23:00
  • Sunday: 12:00 - 22:00
Types
Restaurant
Cuisines
Tags
Card payment Alcohol Kids menu Pets are welcome Wi-fi Vegetarian Meals Parking on the street
Meals
Dinner Supper

Rosso Fuoco

Czujcie się jak u siebie, jedzcie jak we Włoszech!

Hurry up! Recently, 43 people booked a table at this restaurant

About us

Włoska restauracja prowadzona przez 2 Włochów. Tego smaku nie da się podrobić! Rosso Fuoco to nasz drugi dom. Drodzy przyjaciele. Czujcie się jak u siebie, jedzcie jak we Włoszech!

Zapraszamy!

Zjedz.my customer reviews

537

Mocne strony według gości

  • Wysoka jakość i autentyczność serwowanych dań kuchni włoskiej
  • Wyjątkowo profesjonalna, miła i pomocna obsługa kelnerska
  • Duże, sycące porcje w adekwatnej relacji do ceny
  • Bardzo przyjazna, klimatyczna atmosfera sprzyjająca spotkaniom
  • Elastyczność personelu w dostosowywaniu dań do potrzeb klienta oraz przyjazne podejście do zwierząt i dzieci
2 months ago about the restaurant Rosso Fuoco

Hej, wszytsko było smaczne ;) Jedliśmy tatara - brak soli Tibon w panierce - mega Żeberka - także bardzo smaczne. Carbonara - bardzo dobre, ale najbardziej te podgardle ♥️ Makaron z krewetka prawilne ;) Jedyne co nam przeszkadzało to to, że potrawy miały bardzo mało soli ;) obsługa miła ;) Polecam

Hej, wszytsko było smaczne ;) Jedliśmy tatara - brak soli Tibon w panierce - mega Żeberka - także bardzo smaczne. Carbonara - bardzo dobre, ale najbardziej te podgardle ♥️ Makaron z krewetka prawilne ;) Jedyne co nam przeszkadzało to to, że potrawy miały bardzo mało soli ;) obsługa miła ;) Polecam

2 months ago about the restaurant Rosso Fuoco

Jedzenie pierwsza klasa obsługa najwyższy poziom bardzo przyjemny klimat napewno tu wrócę polecam 😊

Jedzenie pierwsza klasa obsługa najwyższy poziom bardzo przyjemny klimat napewno tu wrócę polecam 😊

3 months ago about the restaurant Rosso Fuoco

Polecam restaurację. Przepyszne jedzenie. Przemiła obsługa.

Polecam restaurację. Przepyszne jedzenie. Przemiła obsługa.

3 months ago about the restaurant Rosso Fuoco

Super! 🫶

Super! 🫶

3 months ago about the restaurant Rosso Fuoco

Polecam

Polecam