4.8
(2596)
przyjemność
Table reservation
Upcoming hours today:
Hurry up! Recently, 33 people booked a table at this restaurant
Górna Wilda 82/84
61-564 Poznań
61-564 Poznań
Open ·
closing: 22:00
- Monday: 12:00 - 22:00
- Tuesday: 12:00 - 22:00
- Wednesday: 12:00 - 22:00
- Thursday: 12:00 - 22:00
- Friday: 12:00 - 23:00
- Saturday: 12:00 - 23:00
- Sunday: 12:00 - 22:00
Types
Restaurant
Cuisines
Tags
Card payment
Alcohol
Vegan Meals
Pets are welcome
Garden
Central location
Lunch
Pizza
Vegetarian Meals
Meals
Supper
Dinner
Hurry up! Recently, 33 people booked a table at this restaurant
About us
Przyjemność, czyli pizza i szprycer. Według wielu najlepsze w mieście! 🔥
Wpadaj na dobry szamowy konkret
i kolorowego szprycerka 🍹
Zbieraj ziomali i wpadajcie do LAS WILDAS ✌
Zapraszamy! 🍕
See more
View less
Wpadaj na dobry szamowy konkret
i kolorowego szprycerka 🍹
Zbieraj ziomali i wpadajcie do LAS WILDAS ✌
Zapraszamy! 🍕
Eat for Half Price
The restaurant offers a 50% discount during selected hours (excluding beverages and alcohol).
To get a 50% discount on dishes, you must:
- Order during the visit beverage by each guest
- Leave after the visit a review of the restaurant, to be able to use the promotion again
- The non-refundable booking fee is 10 zł
Eat for Half Price applies on the following days:
- Monday: from 12:00 to 14:00 Book -50%
- Thursday: from 12:00 to 14:00 Book -50%
Zjedz.my customer reviews
163Mocne strony według gości
- Wysoka jakość i wyśmienity smak pizzy, ocenianej przez wielu klientów jako najlepsza w Poznaniu.
- Unikalne połączenia składników oraz doceniane przez gości autorskie sosy.
- Przyjazna, profesjonalna i pomocna obsługa, która tworzy luźną atmosferę w lokalu.
- Atrakcyjna oferta menu, w tym smaczne desery, przystawki oraz ciekawe autorskie napary.
- Sprawnie działający system rezerwacji stolików oraz intuicyjny interfejs strony internetowej.
Smacznie i klimatycznie ;)
Przepyszne jedzenie. Kelnerki i atmosfera super!
Przepyszna pizza
Polecam serdecznie!
Jedzenie bardzo dobre. Zamówiliśmy z dziewczyną kurczaka Teriyakiz, frytki z cukinii oraz pizzę ze szparagami , która niestety do najlepszych nie należała. Jednakże przystawki pozytywnie nas zaskoczyły. Obsługa bardzo miła szybko przyniosła napoje oraz pozwoliła naładować telefon w środku za co daje plusa.
Jedzenie bardzo dobre. Zamówiliśmy z dziewczyną kurczaka Teriyakiz, frytki z cukinii oraz pizzę ze szparagami , która niestety do najlepszych nie należała. Jednakże przystawki pozytywnie nas zaskoczyły. Obsługa bardzo miła szybko przyniosła napoje oraz pozwoliła naładować telefon w środku za co daje plusa.