Piwna47
80-831 Gdańsk
Polska
- Monday: 13:00 - 22:00
- Tuesday: 13:00 - 22:00
- Wednesday: 13:00 - 22:00
- Thursday: 13:00 - 22:00
- Friday: 13:00 - 23:00
- Saturday: 13:00 - 23:00
- Sunday: 14:00 - 21:00
Piwna47
Miejsce dla pasjonatów dobrego smaku
About us
Przytulny, ciepły, dopracowany w najdrobniejszym szczególe wystrój stanowi idealne otoczenie dla serwowanych przez naszych kucharzy dań kuchni międzynarodowej z subtelnym twistem kuchni polskiej.
Wszystkie potrawy przyrządzamy od podstaw w oparciu o zdrowe, naturalne produkty bazując na sezonowości i nowościach kulinarnych.
Aby umilić Państwu posiłek oferujemy szeroką, starannie wyselekcjonowaną kartę win oraz doskonałe koktajle. Doskonałym zakończeniem posiłku w Piwnej47 Food & Wine Bar są desery. Ciasta przygotowane przez naszych cukierników z perfekcyjnie dobranymi proporcjami zachwycą nawet najbardziej wymagających smakoszy.
Zjedz.my customer reviews
94Mocne strony według gości
- Wysoka jakość i kreatywność serwowanych dań, często oceniane jako wybitne.
- Bardzo wysoki poziom profesjonalizmu i uprzejmości obsługi kelnerskiej.
- Eleganckie, klimatyczne i zadbane wnętrze restauracji, w tym atrakcyjne stoliki pod przeszkleniami.
- Bardzo dobre dopasowanie win do serwowanych potraw przez kompetentny personel.
- Korzystny stosunek jakości jedzenia oraz poziomu obsługi do oferowanych cen.
Bardzo dobra atmosfera i jedzenie
Grat food and amazing service 😊
3 months ago
about the restaurant Piwna47
Organizacyjnie wszystko wyszło zgodnie z planem.Miejsce bardzo kulinarne i swobodne,bez przepychu - ze stolikiem pod szklanym dachem.A samo jedzenie?Bardzo spójne i tematyczne.Od przystawek po desery i kawy.Bardzo dużo plusów,i parę minusów.Pączek nietrafiony,petit four zbyt klasyczne,a kluski śląskie nieco za słone.Ale gdybym miał ocenić w skali od 1 - 6 to dałbym 5 z zaznaczeniem,że na pewno tam wrócę.To jest kuchnia,która jest świeża,oszczędna a zarazem bogata.Kuchnia o której się nie zapomina.Warto w takich miejscach bywać,warto takie miejsca odwiedzać.
Organizacyjnie wszystko wyszło zgodnie z planem.Miejsce bardzo kulinarne i swobodne,bez przepychu - ze stolikiem pod szklanym dachem.A samo jedzenie?Bardzo spójne i tematyczne.Od przystawek po desery i kawy.Bardzo dużo plusów,i parę minusów.Pączek nietrafiony,petit four zbyt klasyczne,a kluski śląskie nieco za słone.Ale gdybym miał ocenić w skali od 1 - 6 to dałbym 5 z zaznaczeniem,że na pewno tam wrócę.To jest kuchnia,która jest świeża,oszczędna a zarazem bogata.Kuchnia o której się nie zapomina.Warto w takich miejscach bywać,warto takie miejsca odwiedzać.
Rezerwacja bez zastrzeżeń
Rezerwacja bez zastrzeżeń