Login / Registration

Go to Zjedz.my | For restaurants
4.6 (317)

Pieprz & Wanilia

Table reservation
Upcoming hours today:

Poznańska 47
62-095 Murowana Goślina
Polska
Closed · opening: 12:00
  • Monday: Closed
  • Tuesday: 12:00 - 20:00
  • Wednesday: 12:00 - 20:00
  • Thursday: 12:00 - 20:00
  • Friday: 12:00 - 22:00
  • Saturday: 12:00 - 22:00
  • Sunday: 12:00 - 19:00
Types
Café Restaurant
Tags
Suitable for large groups (8+ people) Facilities for the disabled Wi-fi Alcohol Vegetarian Meals Kids menu Garden Pets are welcome Card payment
Meals
Supper Dinner

Pieprz & Wanilia

Doskonałe miejsce do wypoczynku, celebracji posiłków oraz uroczystości rodzinnych

About us

Pieprz i Wanilia to nowe miejsce łączące restaurację, kawiarnię, bar oraz noclegi. To doskonałe miejsce do wypoczynku, celebracji posiłków oraz uroczystości rodzinnych. Nowoczesne i przytulne wnętrza. Dania czerpiące ze źródeł polskiej tradycji kulinarnej z nutą różnorodności i bogactwa kuchni europejskiej. W menu królują świeże produkty sezonowe oraz lokalne wyroby. Restauracja graniczy z rozległymi terenami idealnie przystosowanymi do aktywnych spacerów w otoczeniu rozlewisk oraz historycznego Parku Dzieje. Pieprz i Wanilia to również idealne miejsce do prowadzenia działań biznesowych takich jak konferencje, szkolenia, eventy, lunche i kolacje biznesowe. A to wszystko w dogodnej lokalizacji, zaledwie 20 minut od centrum Poznania.

Zjedz.my customer reviews

2

Mocne strony według gości

  • Wysoka jakość serwowanych dań
  • Profesjonalna i pomocna obsługa
  • Powtarzalność jakości doświadczenia
  • Wysoki poziom zadowolenia klientów
  • Sprawna organizacja pracy zespołu
10 months ago about the restaurant Pieprz & Wanilia

Wszystko przebiegło pomyślnie, jedzenie jak zwykle na wysokim poziomie tak samo jak obsługa ;)

Wszystko przebiegło pomyślnie, jedzenie jak zwykle na wysokim poziomie tak samo jak obsługa ;)

1 year ago about the restaurant Pieprz & Wanilia

Wszystko super, choć czas oczekiwania na pierwsze danie troszkę długi ale później już wszystko sprawnie :)

Wszystko super, choć czas oczekiwania na pierwsze danie troszkę długi ale później już wszystko sprawnie :)