Login / Registration

Go to Zjedz.my | For restaurants
4.4 (873)

Osteria Fiore

Table reservation
Upcoming hours today:

Puławska 2
00-566 Warszawa
Polska
Open · closing: 21:00
  • Monday: 11:00 - 21:00
  • Tuesday: 11:00 - 21:00
  • Wednesday: 11:00 - 21:00
  • Thursday: 11:00 - 21:00
  • Friday: 11:00 - 21:00
  • Saturday: 12:00 - 21:00
  • Sunday: 12:00 - 19:00
Types
Restaurant
Cuisines
Tags
Family atmosphere Suitable for large groups (8+ people) Alcohol Kids menu Intimate Atmosphere Wi-fi Facilities for the disabled Vegetarian Meals Card payment Garden Central location Parking on the street Pets are welcome Pizza Unique interiors Lunch
Meals
Supper Brunch Dinner

Special offers

LUNCH+NAPÓJ 11:00-15:00 PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 29 zł

Osteria Fiore

Warszawa Italian 8 comments 4.4 (873) Instant confirmation

Prawdziwa Restauracja Włoska

About us

Prawdziwe smaki Italii w sercu Warszawy. Zanurz się w aromatach śródziemnomorskiej kuchni, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Osteria Fiore – Twoje włoskie doświadczenie.

Zjedz.my customer reviews

8

Mocne strony według gości

  • Wysoka jakość serwowanych dań, szczególnie pizzy oraz makaronów.
  • Bardzo miła i uprzejma obsługa kelnerska.
  • Szybkość realizacji zamówień.
  • Znakomity smak dań autorskich, takich jak ravioli oraz pasta z wołowiną.
  • Ogólne wysokie zadowolenie klientów potwierdzone licznymi ocenami 5/5.
4 weeks ago about the restaurant Osteria Fiore

Niezwykle miła obsługa. Pyszne ravioli i pasta z wołowina i grzybami leśnymi.

Niezwykle miła obsługa. Pyszne ravioli i pasta z wołowina i grzybami leśnymi.

Osteria Fiore
In response to the opinion

Grazie Agnieszka. Alla prossima :)

Grazie Agnieszka. Alla prossima :)

3 months ago about the restaurant Osteria Fiore

Polecam, bardzo szybko i smacznie - i pizza pyszna i makarony 😊

Polecam, bardzo szybko i smacznie - i pizza pyszna i makarony 😊

Osteria Fiore
In response to the opinion

Tante grazie. A presto:)

Tante grazie. A presto:)

4 months ago about the restaurant Osteria Fiore

okej, jedzenie dobre szkoda ze stolik na srodku wszystkiego mimo ze byly wolne w spokojniejszym miejscu

okej, jedzenie dobre szkoda ze stolik na srodku wszystkiego mimo ze byly wolne w spokojniejszym miejscu

Osteria Fiore
In response to the opinion

Cieszę się, że smakowało Ci nasze jedzenie, ale przykro mi, że Twój stolik nie był zbyt dobry. Następnym razem poproś kelnerkę o stolik z boku. Ciao, a presto:)

Cieszę się, że smakowało Ci nasze jedzenie, ale przykro mi, że Twój stolik nie był zbyt dobry. Następnym razem poproś kelnerkę o stolik z boku. Ciao, a presto:)

4 months ago about the restaurant Osteria Fiore

👍

👍

Osteria Fiore
In response to the opinion

Benissimo!! Grazie:)

Benissimo!! Grazie:)

4 months ago about the restaurant Osteria Fiore

Super

Super

Osteria Fiore
In response to the opinion

Molte grazie :)

Molte grazie :)

6 months ago about the restaurant Osteria Fiore

Pyszne jedzenie, b. miła obsługa :) dziękuje

Pyszne jedzenie, b. miła obsługa :) dziękuje

Osteria Fiore
In response to the opinion

Grazie mille:)

Grazie mille:)

6 months ago about the restaurant Osteria Fiore

polecam

polecam

Osteria Fiore
In response to the opinion

Molto bene. Grazie :)

Molto bene. Grazie :)

1 year ago about the restaurant Osteria Fiore

mieliśmy przyjemne doświadczenie, byłoby naprawdę miło, gdyby były też jakieś opcje koktajlowe

mieliśmy przyjemne doświadczenie, byłoby naprawdę miło, gdyby były też jakieś opcje koktajlowe

Osteria Fiore
In response to the opinion

Grazie :)

Grazie :)