Login / Registration

Go to Zjedz.my | For restaurants
4.4 (212)

Oranżeria Faustyny 14

Table reservation
Upcoming hours today:

Siostry Faustyny 14
30-418 Kraków
Polska
Open · closing: 22:00
  • Monday: 12:00 - 22:00
  • Tuesday: 12:00 - 22:00
  • Wednesday: 12:00 - 22:00
  • Thursday: 12:00 - 22:00
  • Friday: 12:00 - 22:00
  • Saturday: 12:00 - 22:00
  • Sunday: 12:00 - 22:00
Types
Restaurant
Tags
Vegetarian Meals Kids menu Wi-fi Own parking lot Intimate Atmosphere Card payment Lunch Alcohol Garden Gluten-free Meals Facilities for the disabled
Meals
Dinner Supper

Oranżeria Faustyny 14

Oranżeria Faustyny 14 zaprasza na dania a'la carte, na wynos, lunche dnia, imprezy okolicznościowe.

About us

Oranżeria Faustyny 14 to już wkrótce jeden z najważniejszych kulinarnych adresów Krakowa.

Kuchnia Szefa Tomasza to szlachetne produkty, prawdziwy polski smak oraz lekkość, finezja i bogactwo kolorów francuskich: kuchni i stylu życia.
Na talerzu bogato zdobionym kwiatami, znajdziesz słodkości, których sami szukaliśmy od dzieciństwa. Znajdziesz pełną warzyw podróż na francuską riwierę lub wybierzesz polskie klasyki.
A my postaramy się, aby odpowiednim daniom towarzyszyła odpowiednia kawa, sok lub odrobina "bąbelków".

Zjedz.my customer reviews

4

Mocne strony według gości

  • Wysoka satysfakcja klienta potwierdzona maksymalną oceną
  • Pozytywne wrażenia ogólne z wizyty
  • Przyjazny odbiór doświadczenia w restauracji
  • Potencjał do budowania lojalności klientów
  • Wysoka jakość obsługi klienta
2 months ago about the restaurant Oranżeria Faustyny 14

very nice

very nice

2 years ago about the restaurant Oranżeria Faustyny 14

Na posiłek dla 4 osób czekaliśmy 50 minut, przy prawie pustej sali. Jedzenie było średnie, policzki wołowe bez smaku, kopytka chłodne, a lasagne sucha. Posiłki dla dzieci (kotlet z kurczaka i frytki) zdecydowanie najlepsze. Biorąc pod uwagę ceny dań i jakośc obsługi oraz posiłków zdecydowanie nie polecam,

Na posiłek dla 4 osób czekaliśmy 50 minut, przy prawie pustej sali. Jedzenie było średnie, policzki wołowe bez smaku, kopytka chłodne, a lasagne sucha. Posiłki dla dzieci (kotlet z kurczaka i frytki) zdecydowanie najlepsze. Biorąc pod uwagę ceny dań i jakośc obsługi oraz posiłków zdecydowanie nie polecam,

2 years ago about the restaurant Oranżeria Faustyny 14

Tried to book, but was unsuccessful.

Tried to book, but was unsuccessful.

3 years ago about the restaurant Oranżeria Faustyny 14

Bardzo dobra i szybka obsługa. Krótkie i smaczne menu, z którego każdy może wybrać coś dla siebie. Polecam gorąco!

Bardzo dobra i szybka obsługa. Krótkie i smaczne menu, z którego każdy może wybrać coś dla siebie. Polecam gorąco!