Restauracja Mieszczańska u Gołębiewskich
87-100 Toruń
Polska
- Monday: Closed
- Tuesday: 12:00 - 20:00
- Wednesday: 12:00 - 20:00
- Thursday: 12:00 - 20:00
- Friday: 12:00 - 22:00
- Saturday: 12:00 - 22:00
- Sunday: 12:00 - 20:00
Restauracja Mieszczańska u Gołębiewskich
Świeżo, zdrowo i smacznie
About us
Zjedz.my customer reviews
8Mocne strony według gości
- Wysoka jakość serwowanych dań głównych
- Satysfakcjonująca wielkość porcji
- Uznana specjalność kuchni w postaci wyśmienitej golonki
- Wysokie oceny w ankietach satysfakcji klientów
- Dobra renoma budowana przez powracających gości
🙂
6 months ago
about the restaurant Restauracja Mieszczańska u Gołębiewskich
Restauracja nie potwierdziła rezerwacji, więc rodzinny obiadek nie odbył się. Szkoda....
Restauracja nie potwierdziła rezerwacji, więc rodzinny obiadek nie odbył się. Szkoda....
11 months ago
about the restaurant Restauracja Mieszczańska u Gołębiewskich
Polecam zawsze tę restaurację
Polecam zawsze tę restaurację
1 year ago
about the restaurant Restauracja Mieszczańska u Gołębiewskich
Restauracja kameralna, pyszne jedzenie, profesjonalna obsługa, ceny przystępne. Zdecydowanie polecam 👍
Restauracja kameralna, pyszne jedzenie, profesjonalna obsługa, ceny przystępne. Zdecydowanie polecam 👍
1 year ago
about the restaurant Restauracja Mieszczańska u Gołębiewskich
Wszystko bardzo smaczne i przyjemne miejsce. polecam
Wszystko bardzo smaczne i przyjemne miejsce. polecam
2 years ago
about the restaurant Restauracja Mieszczańska u Gołębiewskich
Żurek pyszny jak zawsze oraz moja kaczka przepyszna, schabowy z kością w miarę dobry, devolay z ziemniakami poprawny, ogólnie polecam
Żurek pyszny jak zawsze oraz moja kaczka przepyszna, schabowy z kością w miarę dobry, devolay z ziemniakami poprawny, ogólnie polecam
2 years ago
about the restaurant Restauracja Mieszczańska u Gołębiewskich
Wszystko OK, restauracja z sympatycznym, spokojnym klimatem. Żurek, gęś i kaczka bardzo smaczne. Miła obsługa, niedługi czas oczekiwania na dania, rozsądne ceny. Polecam na rodzinny obiad.
Wszystko OK, restauracja z sympatycznym, spokojnym klimatem. Żurek, gęś i kaczka bardzo smaczne. Miła obsługa, niedługi czas oczekiwania na dania, rozsądne ceny. Polecam na rodzinny obiad.
Bardzo smaczne i duże porcje.Golonka wyśmienita, rozpływa się w ustach.Godne polecenia.
Bardzo smaczne i duże porcje.Golonka wyśmienita, rozpływa się w ustach.Godne polecenia.