Restauracja Mieszczańska u Gołębiewskich
87-100 Toruń
Polska
- Monday: Closed
- Tuesday: 12:00 - 20:00
- Wednesday: 12:00 - 20:00
- Thursday: 12:00 - 20:00
- Friday: 12:00 - 22:00
- Saturday: 12:00 - 22:00
- Sunday: 12:00 - 20:00
Restauracja Mieszczańska u Gołębiewskich
Świeżo, zdrowo i smacznie
About us
Zjedz.my customer reviews
8Mocne strony według gości
- Wysoka jakość serwowanych dań głównych
- Satysfakcjonująca wielkość porcji
- Uznana specjalność kuchni w postaci wyśmienitej golonki
- Wysokie oceny w ankietach satysfakcji klientów
- Dobra renoma budowana przez powracających gości
🙂
6 months ago
about the restaurant Restauracja Mieszczańska u Gołębiewskich
Restauracja nie potwierdziła rezerwacji, więc rodzinny obiadek nie odbył się. Szkoda....
Restauracja nie potwierdziła rezerwacji, więc rodzinny obiadek nie odbył się. Szkoda....
1 year ago
about the restaurant Restauracja Mieszczańska u Gołębiewskich
Polecam zawsze tę restaurację
Polecam zawsze tę restaurację
1 year ago
about the restaurant Restauracja Mieszczańska u Gołębiewskich
Restauracja kameralna, pyszne jedzenie, profesjonalna obsługa, ceny przystępne. Zdecydowanie polecam 👍
Restauracja kameralna, pyszne jedzenie, profesjonalna obsługa, ceny przystępne. Zdecydowanie polecam 👍
1 year ago
about the restaurant Restauracja Mieszczańska u Gołębiewskich
Wszystko bardzo smaczne i przyjemne miejsce. polecam
Wszystko bardzo smaczne i przyjemne miejsce. polecam
2 years ago
about the restaurant Restauracja Mieszczańska u Gołębiewskich
Żurek pyszny jak zawsze oraz moja kaczka przepyszna, schabowy z kością w miarę dobry, devolay z ziemniakami poprawny, ogólnie polecam
Żurek pyszny jak zawsze oraz moja kaczka przepyszna, schabowy z kością w miarę dobry, devolay z ziemniakami poprawny, ogólnie polecam
2 years ago
about the restaurant Restauracja Mieszczańska u Gołębiewskich
Wszystko OK, restauracja z sympatycznym, spokojnym klimatem. Żurek, gęś i kaczka bardzo smaczne. Miła obsługa, niedługi czas oczekiwania na dania, rozsądne ceny. Polecam na rodzinny obiad.
Wszystko OK, restauracja z sympatycznym, spokojnym klimatem. Żurek, gęś i kaczka bardzo smaczne. Miła obsługa, niedługi czas oczekiwania na dania, rozsądne ceny. Polecam na rodzinny obiad.
Bardzo smaczne i duże porcje.Golonka wyśmienita, rozpływa się w ustach.Godne polecenia.
Bardzo smaczne i duże porcje.Golonka wyśmienita, rozpływa się w ustach.Godne polecenia.