Login / Registration

Go to Zjedz.my | For restaurants
4.2 (505)

Między Ustami

Table reservation
Upcoming hours today:

Armii Krajowej 13
72-600 Świnoujście
Polska
Open · closing: 22:00
  • Monday: 11:00 - 22:00
  • Tuesday: 11:00 - 22:00
  • Wednesday: 11:00 - 22:00
  • Thursday: 11:00 - 22:00
  • Friday: 11:00 - 23:00
  • Saturday: 11:00 - 23:00
  • Sunday: 11:00 - 22:00
Types
Restaurant
Cuisines
Tags
Parking on the street Card payment Alcohol Central location Family atmosphere
Meals
Dinner

Między Ustami

Prawdziwa uczta dla podniebienia

About us

Oferujemy codzienne zestawy obiadowe, które układamy z myślą o Naszych klientach. Przyjdź z rodziną, ze znajomymi, a nawet ze swoją drugą połówką, na pewno uda się znaleźć w karcie menu coś dla siebie. Kucharz, który tworzy dania z wielką pasją nadaje potrawom niesamowitego smaku.
Zapraszamy serdecznie ❤️

Zjedz.my customer reviews

4
3 years ago about the restaurant Między Ustami

Alles prima, lecker und gut, freundliche Bedienung

Alles prima, lecker und gut, freundliche Bedienung

3 years ago about the restaurant Między Ustami

Super klasse tolles Essen nette Bedienung Hammer Local

Super klasse tolles Essen nette Bedienung Hammer Local

3 years ago about the restaurant Między Ustami

Smacznie, miło

Smacznie, miło

3 years ago about the restaurant Między Ustami

Niestety, kolacja rodzinna nie byla taka jaką bym chciała mieć. W restauracji bylo bardzo zimno, drzwi były non stop otwierane przy tem.- 6!, obsluga wchodzila i wychodziła, cos nosiła, niestety wtedy kiedy my chcielismy w miłej atmosferze zjesc.Jedzienie chłodne, ciasta nie bylo mimo iz jest w karcie a stolik na godz.13 zarezwrwowany był 6 dni wczesniej kelner zapomnial o zamówionym gorącym kakao i te jego spodnie dresowe- nie na miejscu.

Niestety, kolacja rodzinna nie byla taka jaką bym chciała mieć. W restauracji bylo bardzo zimno, drzwi były non stop otwierane przy tem.- 6!, obsluga wchodzila i wychodziła, cos nosiła, niestety wtedy kiedy my chcielismy w miłej atmosferze zjesc.Jedzienie chłodne, ciasta nie bylo mimo iz jest w karcie a stolik na godz.13 zarezwrwowany był 6 dni wczesniej kelner zapomnial o zamówionym gorącym kakao i te jego spodnie dresowe- nie na miejscu.