Login / Registration

Go to Zjedz.my | For restaurants
4.7 (257)

LORO

Table reservation
Upcoming hours w Tuesday, 30 June 2026

Hurry up! Recently, 18 people booked a table at this restaurant

Mickiewicza 9
60-833 Poznań
Open · closing: 00:00
  • Monday: Closed
  • Tuesday: 13:00 - 22:00
  • Wednesday: 13:00 - 22:00
  • Thursday: 13:00 - 22:00
  • Friday: 13:00 - 00:00
  • Saturday: 13:00 - 00:00
  • Sunday: 13:00 - 00:00
Types
Restaurant
Cuisines
Tags
Alcohol Pizza Card payment Pets are welcome Vegetarian Meals
Meals
Dinner Supper

LORO

LORO • ristorante • pasta fresca

Hurry up! Recently, 18 people booked a table at this restaurant

About us

W LORO kochamy włoski smak, ale dodajemy mu nowoczesnego twistu. Nasza pasta fresca zabierze Cię w podróż po klasycznych i mniej oczywistych zakątkach Włoch. Do tego pizza, aperitivo i pełen luz. Wpadnij, usiądź wygodnie i celebruj dolce far niente po swojemu. 🇮🇹✨

Zjedz.my customer reviews

244

Mocne strony według gości

  • Wysoka jakość i autentyczny smak włoskiej kuchni, szczególnie w przypadku past i deserów typu tiramisu.
  • Piękny, stylowy i minimalistyczny wystrój, który buduje wyjątkowy, włoski klimat.
  • Bardzo miła, zaangażowana i profesjonalna obsługa, często wymieniana z imienia za swoją dbałość o gościa.
  • Szeroki wybór dań, w tym bardzo dobrze oceniane przystawki i desery.
  • Atrakcyjne miejsce na specjalne okazje, spotkania ze znajomymi oraz randki.
8 months ago about the restaurant LORO

Zarówno jedzenie, jak i obsługa na wysokim poziomie. Zamówiliśmy steka i risotto z dynią i oba dania bardzo nam smakowały.

Zarówno jedzenie, jak i obsługa na wysokim poziomie. Zamówiliśmy steka i risotto z dynią i oba dania bardzo nam smakowały.

8 months ago about the restaurant LORO

ogień

ogień

8 months ago about the restaurant LORO

Smacznie i uroczo :)

Smacznie i uroczo :)

8 months ago about the restaurant LORO

Ciekawe miejsce. Dużo ludzi. Rezerwacje zrobiłem kilka dni wcześniej i bo warto. Pasty były przeróżne i najważniejsze przepyszne. Smaczne winko, a dolce było bardzo dobre / poprawne. Warto!

Ciekawe miejsce. Dużo ludzi. Rezerwacje zrobiłem kilka dni wcześniej i bo warto. Pasty były przeróżne i najważniejsze przepyszne. Smaczne winko, a dolce było bardzo dobre / poprawne. Warto!

9 months ago about the restaurant LORO

Rewelacja, pyszne jedzenie , super klimat i bardzo dobra obsługa. Będę wracać z przyjemnością

Rewelacja, pyszne jedzenie , super klimat i bardzo dobra obsługa. Będę wracać z przyjemnością