LORO
Hurry up! Recently, 37 people booked a table at this restaurant
60-833 Poznań
- Monday: Closed
- Tuesday: 13:00 - 22:00
- Wednesday: 13:00 - 22:00
- Thursday: 13:00 - 22:00
- Friday: 13:00 - 00:00
- Saturday: 13:00 - 00:00
- Sunday: 13:00 - 00:00
Hurry up! Recently, 37 people booked a table at this restaurant
About us
Menu
- Antipasti
- Primi Piatti
- Fresh Pasta
- Cacio e Pepe
- Pizza Classica
- Pizza Loro
- Contorni (dodatki)
- Secondi Piatti
- Dolci
Alergeny zostały określone dzięki AI. Sztuczna inteligencja może popełniać błędy.
Last update: 1 month ago
Alergeny zostały określone dzięki AI. Sztuczna inteligencja może popełniać błędy.
Last update: 1 month ago
Alergeny zostały określone dzięki AI. Sztuczna inteligencja może popełniać błędy.
Last update: 1 month ago
Alergeny zostały określone dzięki AI. Sztuczna inteligencja może popełniać błędy.
Last update: 1 month ago
Alergeny zostały określone dzięki AI. Sztuczna inteligencja może popełniać błędy.
Last update: 1 month ago
Alergeny zostały określone dzięki AI. Sztuczna inteligencja może popełniać błędy.
Last update: 1 month ago
Alergeny zostały określone dzięki AI. Sztuczna inteligencja może popełniać błędy.
Last update: 1 month ago
Alergeny zostały określone dzięki AI. Sztuczna inteligencja może popełniać błędy.
Last update: 1 month ago
Alergeny zostały określone dzięki AI. Sztuczna inteligencja może popełniać błędy.
Last update: 1 month ago
Zjedz.my customer reviews
244Mocne strony według gości
- Wysoka jakość i autentyczny smak włoskiej kuchni, szczególnie w przypadku past i deserów typu tiramisu.
- Piękny, stylowy i minimalistyczny wystrój, który buduje wyjątkowy, włoski klimat.
- Bardzo miła, zaangażowana i profesjonalna obsługa, często wymieniana z imienia za swoją dbałość o gościa.
- Szeroki wybór dań, w tym bardzo dobrze oceniane przystawki i desery.
- Atrakcyjne miejsce na specjalne okazje, spotkania ze znajomymi oraz randki.
wspaniala knajpka, polecam
Doskonała obsługa kelnerska i przyzwoita kuchnia włoska
9 months ago
about the restaurant LORO
Restauracja jest bardzo przyjemna, obsługa dobra i miła, jedzenie smaczne ,polecam tiramisu.
Restauracja jest bardzo przyjemna, obsługa dobra i miła, jedzenie smaczne ,polecam tiramisu.
Jedzenie i wystrój na plus. Młoda obsługa - sympatyczna ale jeszcze nie do końca ogarnięta
Jedzenie i wystrój na plus. Młoda obsługa - sympatyczna ale jeszcze nie do końca ogarnięta