Login / Registration

Go to Zjedz.my | For restaurants
4.2 (364)

GWARA na Widelcu

Table reservation
Upcoming hours today:

Grunwaldzka 6
84-230 Rumia
Polska
Open · closing: 20:00
  • Monday: 12:00 - 20:00
  • Tuesday: 12:00 - 20:00
  • Wednesday: 12:00 - 20:00
  • Thursday: 12:00 - 20:00
  • Friday: 12:00 - 20:00
  • Saturday: 12:00 - 20:00
  • Sunday: 12:00 - 20:00
Types
Restaurant
Cuisines
Tags
Card payment Parking on the street Kids menu Facilities for the disabled Vegetarian Meals Alcohol
Meals
Dinner Supper

GWARA na Widelcu

Pyszna kuchnia zawsze po drodze!

About us

GWARA na widelcu to nowe miejsce na kulinarnej mapie Rumi i Pomorza.
Serwujemy kuchnię polską oraz burgery i makarony.
Nie brakuje w niej takich klasyków jak tatar, schabowy - w trzech rozmiarach, kaczka, rosół czy żurek, u nas zjesz wypasionego burgera oraz pyszne fish & chips.
W karcie znajdziesz koktajle alkoholowe, wino i regionalne piwo.
Łączymy klasykę i nowoczesność. Jesteśmy idealnym miejscem na szybki lunch, niedzielny obiad czy spotkanie w grupie znajomych.
GWARA. Na każdy dzień tygodnia

Eat for Half Price

The restaurant offers a 50% discount during selected hours (excluding beverages and alcohol).

To get a 50% discount on dishes, you must:

  • Order during the visit cocktail by each guest
  • Leave after the visit a review of the restaurant, to be able to use the promotion again
  • The non-refundable booking fee is 10 zł
Eat for Half Price applies on the following days:

Zjedz.my customer reviews

2

Mocne strony według gości

  • Wysoka jakość serwowanych potraw potwierdzona przez gości
  • Bardzo profesjonalna i uprzejma obsługa kelnerska
  • Wysoki poziom powracalności klientów
  • Atmosfera sprzyjająca pozytywnym pierwszym wrażeniom
  • Stabilność poziomu usług przy każdej wizycie
5 months ago about the restaurant GWARA na Widelcu

Cudnie, to był pierwszy raz... Jedzenie pyszne...

Cudnie, to był pierwszy raz... Jedzenie pyszne...

11 months ago about the restaurant GWARA na Widelcu

Z restauracji korzystałam nie pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Obsługa na 5 jedzenie również bardzo dobre. Polecam każdemu i sama oczywiście również zagoszczę przy następnej okazji.

Z restauracji korzystałam nie pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Obsługa na 5 jedzenie również bardzo dobre. Polecam każdemu i sama oczywiście również zagoszczę przy następnej okazji.