Login / Registration

Go to Zjedz.my | For restaurants
5 (12)

GRONO

Table reservation
Upcoming hours w Tuesday, 23 June 2026

Rusznikarska 1A
53-206 Wrocław
Polska
Closed · opening: 12:00
  • Monday: 12:00 - 22:00
  • Tuesday: 12:00 - 22:00
  • Wednesday: 12:00 - 22:00
  • Thursday: 12:00 - 22:00
  • Friday: 12:00 - 22:00
  • Saturday: 12:00 - 22:00
  • Sunday: 12:00 - 22:00
Types
Winery Café
Cuisines
Tags
Card payment Alcohol Vegetarian Meals Breakfasts Facilities for the disabled
Meals
Breakfast

GRONO

GRONO- winiarnia & kawiarnia & księgarnia & pinsa i inne smakołyki Wrocław Rusznikarska 1a.

About us

Winiarnio-kawiarnia z książkami – miejsce, gdzie czas płynie wolniej. Zapraszamy do wyjątkowego lokalu, w którym aromatyczna kawa spotyka się z europejskimi winami, a półki pełne książek zachęcają do chwili relaksu. Do kawy serwujemy domowe ciasta i inne słodkości, a dla miłośników piwa – rzemieślnicze trunki z NEPO Brewing. Na ochłodę – naturalna kombucha od CUDO, a na większy głód – przekąski z pinsą w roli głównej – lekką, chrupiącą alternatywą dla klasycznej pizzy. Idealne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi, randkę czy samotne popołudnie z książką i kieliszkiem wina.

Zjedz.my customer reviews

2

Mocne strony według gości

  • Wysoki poziom obsługi klienta
  • Bardzo krótki czas oczekiwania i sprawna realizacja zamówień
  • Wysoka jakość serwowanych dań, w tym pinsy
  • Umiarkowane ceny adekwatne do oferowanego produktu
  • Przyjemna atmosfera, odpowiednia na kawę i lekkie przekąski
4 months ago about the restaurant GRONO

Generalnie nie jest to restauracja, a raczej kawiarnia z opcją zjedzenia właściwie jednego dania obiadowego typu "pinsa". Czyli coś w rodzaju prostokątnej pizzy/focacci z mocno wyrośniętym ciastem, z różnymi składnikami, które są na niej położone. Ja jadłem z serem kozim mój, syn jadł z salami. Produkt smakiem przypomina pizzę, ale jest chyba jednak trochę lżejszy. Obsługa na bardzo wysokim poziomie, ceny umiarkowane (3 os. 160 zł), ale też menu obiadowe dość mocno ograniczone. Polecamy bardziej na kawę, niż na obiad, ale obiad też był pyszny.

Generalnie nie jest to restauracja, a raczej kawiarnia z opcją zjedzenia właściwie jednego dania obiadowego typu "pinsa". Czyli coś w rodzaju prostokątnej pizzy/focacci z mocno wyrośniętym ciastem, z różnymi składnikami, które są na niej położone. Ja jadłem z serem kozim mój, syn jadł z salami. Produkt smakiem przypomina pizzę, ale jest chyba jednak trochę lżejszy. Obsługa na bardzo wysokim poziomie, ceny umiarkowane (3 os. 160 zł), ale też menu obiadowe dość mocno ograniczone. Polecamy bardziej na kawę, niż na obiad, ale obiad też był pyszny.

9 months ago about the restaurant GRONO

Bardzo szybko i sprawnie, potwierdzenie w kilka minut

Bardzo szybko i sprawnie, potwierdzenie w kilka minut

GRONO
In response to the opinion

Dziękujemy:)

Dziękujemy:)