Przemysław P.
Odkryj świat#foodii
Zaloguj się, aby zobaczyć aktywność kulinarną użytkownika Przemysław P. i dołączyć do tysięcy smakoszy.
No lists
This user has not shared any lists yet
6 months ago
about the restaurant NITKA Pasta - Wine & Chill Łódź
Trochę długo się czeka, ale warto: jedzenie bardzo smaczne! Polecam
Trochę długo się czeka, ale warto: jedzenie bardzo smaczne! Polecam
polecam
polecam
polecam
Odkryj świat#foodii
Zaloguj się, aby zobaczyć aktywność kulinarną użytkownika Przemysław P. i dołączyć do tysięcy smakoszy.
Odkryj świat#foodii
Zaloguj się, aby zobaczyć aktywność kulinarną użytkownika Przemysław P. i dołączyć do tysięcy smakoszy.
Your experience on this site will be improved by allowing cookies.
Wszystko OK, choć cena troche nieadekwatna do wielkości porcji. To powinien być normalny obiad, a nie menu trochę jak degustacyjne.
Wszystko OK, choć cena troche nieadekwatna do wielkości porcji. To powinien być normalny obiad, a nie menu trochę jak degustacyjne.