Łukasz Z.
Odkryj świat#foodii
Zaloguj się, aby zobaczyć aktywność kulinarną użytkownika Łukasz Z. i dołączyć do tysięcy smakoszy.
No lists
This user has not shared any lists yet
2 weeks ago
about the restaurant Bistrot Miraux
Jedzenie niesamowite. Widać i czuć że robione z pasją 😍 nawet można zerknąć przez okno na kuchnię jak przygotowują Twoje danie. Piękny wystrój i super obsługa. Każde danie od przystawki po zupę i drugie danie oraz deser - 5/5!
Jedzenie niesamowite. Widać i czuć że robione z pasją 😍 nawet można zerknąć przez okno na kuchnię jak przygotowują Twoje danie. Piękny wystrój i super obsługa. Każde danie od przystawki po zupę i drugie danie oraz deser - 5/5!
4 weeks ago
about the restaurant Chmurka Toruń
Bardzo dobre jedzenie. Ładnie podane. Bardzo miła obsługa i super wystrój. Polecam
Bardzo dobre jedzenie. Ładnie podane. Bardzo miła obsługa i super wystrój. Polecam
4 months ago
about the restaurant Restauracja ESENCJA
Jedzenie bardzo smaczne oraz bardzo ładnie podane. Bardzo mila obsługa i wystrój, Wrócę!
Jedzenie bardzo smaczne oraz bardzo ładnie podane. Bardzo mila obsługa i wystrój, Wrócę!
Restauracja ESENCJA
In response to the opinion
Dziękujemy! 🥰 Cieszy nas, że smak, podanie i obsługa zrobiły tak dobre wrażenie. Do zobaczenia ponownie! ✨🍽️ Zespół Restauracji ESENCJA
Dziękujemy! 🥰 Cieszy nas, że smak, podanie i obsługa zrobiły tak dobre wrażenie. Do zobaczenia ponownie! ✨🍽️ Zespół Restauracji ESENCJA
Odkryj świat#foodii
Zaloguj się, aby zobaczyć aktywność kulinarną użytkownika Łukasz Z. i dołączyć do tysięcy smakoszy.
Odkryj świat#foodii
Zaloguj się, aby zobaczyć aktywność kulinarną użytkownika Łukasz Z. i dołączyć do tysięcy smakoszy.
Your experience on this site will be improved by allowing cookies.
Pierogi były bardzo smaczne. Bardzo ładny wystrój i dodatkowo bardzo miła i uśmiechnięta obsługa. Bardzo duży wybór dań i są również sezonowe propozycje. Było pysznie !
Pierogi były bardzo smaczne. Bardzo ładny wystrój i dodatkowo bardzo miła i uśmiechnięta obsługa. Bardzo duży wybór dań i są również sezonowe propozycje. Było pysznie !