Evil Steak House Poznań
61-829 Poznań
- Monday: 12:00 - 21:00
- Tuesday: 12:00 - 21:00
- Wednesday: 12:00 - 21:00
- Thursday: 12:00 - 21:00
- Friday: 12:00 - 22:00
- Saturday: 12:00 - 22:00
- Sunday: 12:00 - 19:00
Evil Steak House Poznań
Grillujemy dla Ciebie najlepsze steaki !
About us
Klimat, jakość i zadowolenie naszych klientów są dla nas priorytetem.
Zapraszamy do naszego lokalu na ul. Podgórnej 6 stworzyliśmy dla Was Mega miejsce o wyjątkowym klimacie!
Zjedz.my customer reviews
227Mocne strony według gości
- Wysoka jakość i doskonały smak serwowanych steków
- Profesjonalna, miła i pomocna obsługa kelnerska
- Przyjemna, klimatyczna atmosfera lokalu
- Szybki czas oczekiwania na dania w większości przypadków
- Atrakcyjny stosunek jakości do ceny
Excellent steak
Wszystko w najlepszym porządku :)
2 months ago
about the restaurant Evil Steak House Poznań
Wyszliśmy z siostrą i narzeczonym do restauracji przekonani dobrymi opiniami i rankingami. Obsługa bardzo miła, wystrój śliczny. Jednak o jedzeniu za dużo dobrego nie można powiedzieć. Dodatki (frytki, ziemniaki, sałatka) były ok, tak jak wszędzie, po prostu smaczne. Skoro to steakownia to oczywiście zamówiliśmy steki. Wybraliśmy deskę, na której były 3 antrykoty. Takie mięso zwykle jest delikatne, bo nie raz próbowaliśmy jej w innych miejscach. W Evil niestety ale strasznie twarde i pełne żył oraz chrząstek. Praktycznie w każdym ukrojonym kawałku po przeżuciu trzeba było wypluć chrząstkę. Łatwo można domyślić się, że mięso mają po prostu słabej jakości. Niestety, ale nie polecamy, w Poznaniu można zjeść lepsze steki w niższej cenie.
Wyszliśmy z siostrą i narzeczonym do restauracji przekonani dobrymi opiniami i rankingami. Obsługa bardzo miła, wystrój śliczny. Jednak o jedzeniu za dużo dobrego nie można powiedzieć. Dodatki (frytki, ziemniaki, sałatka) były ok, tak jak wszędzie, po prostu smaczne. Skoro to steakownia to oczywiście zamówiliśmy steki. Wybraliśmy deskę, na której były 3 antrykoty. Takie mięso zwykle jest delikatne, bo nie raz próbowaliśmy jej w innych miejscach. W Evil niestety ale strasznie twarde i pełne żył oraz chrząstek. Praktycznie w każdym ukrojonym kawałku po przeżuciu trzeba było wypluć chrząstkę. Łatwo można domyślić się, że mięso mają po prostu słabej jakości. Niestety, ale nie polecamy, w Poznaniu można zjeść lepsze steki w niższej cenie.
Polecam
Obsługa świetna, bardzo uprzejma. Jedzenie również świetne
Obsługa świetna, bardzo uprzejma. Jedzenie również świetne