Login / Registration

Go to Zjedz.my | For restaurants
4.8 (1338)

Evil Steak House Poznań

Table reservation
Upcoming hours today:

ul. Podgórna 6
61-829 Poznań
Open · closing: 22:00
  • Monday: 12:00 - 21:00
  • Tuesday: 12:00 - 21:00
  • Wednesday: 12:00 - 21:00
  • Thursday: 12:00 - 21:00
  • Friday: 12:00 - 22:00
  • Saturday: 12:00 - 22:00
  • Sunday: 12:00 - 19:00
Types
Restaurant
Cuisines
Tags
Central location Intimate Atmosphere Card payment Wi-fi Alcohol Lunch
Meals
Brunch Supper Dinner

Evil Steak House Poznań

Grillujemy dla Ciebie najlepsze steaki !

About us

MEGA STEKI z grilla z sezonowanej wołowiny, stawiamy na polską wołowinę. Catering dla firm i na imprezy :)

Klimat, jakość i zadowolenie naszych klientów są dla nas priorytetem.

Zapraszamy do naszego lokalu na ul. Podgórnej 6 stworzyliśmy dla Was Mega miejsce o wyjątkowym klimacie!

Zjedz.my customer reviews

227

Mocne strony według gości

  • Wysoka jakość i doskonały smak serwowanych steków
  • Profesjonalna, miła i pomocna obsługa kelnerska
  • Przyjemna, klimatyczna atmosfera lokalu
  • Szybki czas oczekiwania na dania w większości przypadków
  • Atrakcyjny stosunek jakości do ceny
17 hours ago about the restaurant Evil Steak House Poznań

Obsługa świetna, bardzo uprzejma. Jedzenie również świetne

Obsługa świetna, bardzo uprzejma. Jedzenie również świetne

1 week ago about the restaurant Evil Steak House Poznań

Excellent steak

Excellent steak

2 weeks ago about the restaurant Evil Steak House Poznań

Wszystko w najlepszym porządku :)

Wszystko w najlepszym porządku :)

2 months ago about the restaurant Evil Steak House Poznań

Wyszliśmy z siostrą i narzeczonym do restauracji przekonani dobrymi opiniami i rankingami. Obsługa bardzo miła, wystrój śliczny. Jednak o jedzeniu za dużo dobrego nie można powiedzieć. Dodatki (frytki, ziemniaki, sałatka) były ok, tak jak wszędzie, po prostu smaczne. Skoro to steakownia to oczywiście zamówiliśmy steki. Wybraliśmy deskę, na której były 3 antrykoty. Takie mięso zwykle jest delikatne, bo nie raz próbowaliśmy jej w innych miejscach. W Evil niestety ale strasznie twarde i pełne żył oraz chrząstek. Praktycznie w każdym ukrojonym kawałku po przeżuciu trzeba było wypluć chrząstkę. Łatwo można domyślić się, że mięso mają po prostu słabej jakości. Niestety, ale nie polecamy, w Poznaniu można zjeść lepsze steki w niższej cenie.

Wyszliśmy z siostrą i narzeczonym do restauracji przekonani dobrymi opiniami i rankingami. Obsługa bardzo miła, wystrój śliczny. Jednak o jedzeniu za dużo dobrego nie można powiedzieć. Dodatki (frytki, ziemniaki, sałatka) były ok, tak jak wszędzie, po prostu smaczne. Skoro to steakownia to oczywiście zamówiliśmy steki. Wybraliśmy deskę, na której były 3 antrykoty. Takie mięso zwykle jest delikatne, bo nie raz próbowaliśmy jej w innych miejscach. W Evil niestety ale strasznie twarde i pełne żył oraz chrząstek. Praktycznie w każdym ukrojonym kawałku po przeżuciu trzeba było wypluć chrząstkę. Łatwo można domyślić się, że mięso mają po prostu słabej jakości. Niestety, ale nie polecamy, w Poznaniu można zjeść lepsze steki w niższej cenie.

2 months ago about the restaurant Evil Steak House Poznań

Polecam

Polecam