Whiskey in the Jar Warszawa
Hurry up! Recently, 46 people booked a table at this restaurant
00-676 Warszawa
- Monday: 13:00 - 22:30
- Tuesday: 13:00 - 22:30
- Wednesday: 13:00 - 23:30
- Thursday: 13:00 - 23:30
- Friday: 13:00 - 23:30
- Saturday: 13:00 - 23:30
- Sunday: 13:00 - 22:00
Whiskey in the Jar Warszawa
Jar w sercu, Rock w menu, Ogień na scenie!
Hurry up! Recently, 46 people booked a table at this restaurant
About us
Zjedz.my customer reviews
625Mocne strony według gości
- Wysoka jakość serwowanych mięs, ze szczególnym wyróżnieniem dla steków
- Bardzo sprawny i intuicyjny system rezerwacji online
- Atrakcyjny wystrój i unikalny klimat lokalu w stylu amerykańskim
- Wysoki poziom obsługi kelnerskiej, często opisywanej jako profesjonalna i pomocna
- Cykliczne wydarzenia, takie jak muzyka na żywo, pozytywnie wpływające na atmosferę
4 years ago
about the restaurant Whiskey in the Jar Warszawa
Restauracja bardzo klimatyczna. Jedzenie pyszne . Obsługa bardzo miła.
Restauracja bardzo klimatyczna. Jedzenie pyszne . Obsługa bardzo miła.
Whiskey in the Jar Warszawa
In response to the opinion
Bardzo się cieszymy, że miło spędzili Państwo u Nas czas :)
Bardzo się cieszymy, że miło spędzili Państwo u Nas czas :)
4 years ago
about the restaurant Whiskey in the Jar Warszawa
Super miejsce. Super obsługa. Super jedzonko. Znalazłem swoje miejsce we Wawa
Super miejsce. Super obsługa. Super jedzonko. Znalazłem swoje miejsce we Wawa
Whiskey in the Jar Warszawa
In response to the opinion
Panie Arturze, zapraszamy częściej! :)
Panie Arturze, zapraszamy częściej! :)
4 years ago
about the restaurant Whiskey in the Jar Warszawa
Super restauracja, pyszne burgery, dobre drinki.
Super restauracja, pyszne burgery, dobre drinki.
Whiskey in the Jar Warszawa
In response to the opinion
Kiedy widzimy się znowu? :)
Kiedy widzimy się znowu? :)
4 years ago
about the restaurant Whiskey in the Jar Warszawa
Jedzenie pyszne, jestem już w tej restauracji kolejny raz i zawsze wywiera na mnie duże wrażenie. Obsługiwała mnie Iza, jestem bardzo zadowolona, czekam tylko aż będzie można wyrobić kartę stałego klienta
Jedzenie pyszne, jestem już w tej restauracji kolejny raz i zawsze wywiera na mnie duże wrażenie. Obsługiwała mnie Iza, jestem bardzo zadowolona, czekam tylko aż będzie można wyrobić kartę stałego klienta
Whiskey in the Jar Warszawa
In response to the opinion
Dziękujemy za pozytywną opinię i nie możemy doczekać się kolejnych Twoich odwiedzin! :)
Dziękujemy za pozytywną opinię i nie możemy doczekać się kolejnych Twoich odwiedzin! :)
Tasty steaks, nice live music, happy to come over again :)
Tasty steaks, nice live music, happy to come over again :)