Whiskey in the Jar Łódź
Hurry up! Recently, 54 people booked a table at this restaurant
ul. Drewnowska 58b 91-002 Łódź
- Monday: 11:00 - 22:00
- Tuesday: 11:00 - 22:00
- Wednesday: 11:00 - 22:00
- Thursday: 11:00 - 22:00
- Friday: 11:00 - 23:30
- Saturday: 11:00 - 23:30
- Sunday: 12:00 - 21:00
Whiskey in the Jar Łódź
Jar w sercu, Rock w menu, Ogień na scenie!
Hurry up! Recently, 54 people booked a table at this restaurant
About us
Zjedz.my customer reviews
304Mocne strony według gości
- Wysoka jakość serwowanych dań, w szczególności steków i tatara.
- Profesjonalna, miła i pomocna obsługa kelnerska znająca kartę menu.
- Unikalny, klimatyczny wystrój wnętrza o charakterze rockowym.
- Wysoka jakość przygotowywanych koktajli i drinków.
- Wysoka powtarzalność jakości, która zachęca stałych klientów do powrotów.
Trochę drogo i na mało miejsca.
4 years ago
about the restaurant Whiskey in the Jar Łódź
Dobra obsługa i dobre jedzonko nic więcej nie można dodać 🙂
Dobra obsługa i dobre jedzonko nic więcej nie można dodać 🙂
Wszystko w najlepszym porządku ;)
4 years ago
about the restaurant Whiskey in the Jar Łódź
Bardzo lubiłem Whiskey in the Jar, głównie dlatego tam wróciliśmy. Nie wiem czy to przez sezon covidowy, ale jakość jedzenia się mocno zepsuła. Poprzednim razem mięso dosłownie rozpływało się w ustach, teraz nie dość, że lekko się ciągnęło to dodatkowo przyszło do nas ledwo ciepłe (wiem, że wołowina powinna kilka minut poczekać po usmażeniu, ale to nie powód by mięso było prawie zimne). Uwielbiałem wasze frytki, a teraz przyszły zimne i takie bez wyrazu. Serce mi się kraja jak wystawiam Wam 3*, bo ostatnim razem dałem całe 5 - było super. Teraz nie było.
Bardzo lubiłem Whiskey in the Jar, głównie dlatego tam wróciliśmy. Nie wiem czy to przez sezon covidowy, ale jakość jedzenia się mocno zepsuła. Poprzednim razem mięso dosłownie rozpływało się w ustach, teraz nie dość, że lekko się ciągnęło to dodatkowo przyszło do nas ledwo ciepłe (wiem, że wołowina powinna kilka minut poczekać po usmażeniu, ale to nie powód by mięso było prawie zimne). Uwielbiałem wasze frytki, a teraz przyszły zimne i takie bez wyrazu. Serce mi się kraja jak wystawiam Wam 3*, bo ostatnim razem dałem całe 5 - było super. Teraz nie było.
Rewelacyjne steki na kamieniu lawowym. Przepyszne razem z ziemniaczkami sosem grzybowym i buraczkami. Pychota rozpływająca się w ustach, mniammm na pewno spotkamy się niebawem ponownie.
Rewelacyjne steki na kamieniu lawowym. Przepyszne razem z ziemniaczkami sosem grzybowym i buraczkami. Pychota rozpływająca się w ustach, mniammm na pewno spotkamy się niebawem ponownie.