Login / Registration

Go to Zjedz.my | For restaurants
4.7 (4969)

Whiskey in the Jar Łódź

Table reservation
Upcoming hours today:

Hurry up! Recently, 54 people booked a table at this restaurant

Manufaktura
ul. Drewnowska 58b 91-002 Łódź
Closed · opening: 11:00
  • Monday: 11:00 - 22:00
  • Tuesday: 11:00 - 22:00
  • Wednesday: 11:00 - 22:00
  • Thursday: 11:00 - 22:00
  • Friday: 11:00 - 23:30
  • Saturday: 11:00 - 23:30
  • Sunday: 12:00 - 21:00
Types
Restaurant
Cuisines
Tags
Garden Wi-fi Alcohol Facilities for the disabled Kids menu Vegetarian Meals Card payment
Meals
Dinner Brunch
Network
Whiskey in the Jar
6 restaurants

Whiskey in the Jar Łódź

Jar w sercu, Rock w menu, Ogień na scenie!

Hurry up! Recently, 54 people booked a table at this restaurant

About us

Whiskey in the Jar to steakhouse, wzorowany na najlepszych amerykańskich lokalach tego typu. W menu znajdują się głównie dania mięsne – specjalnością są steki, przyrządzane z najwyższej jakości wołowiny, a także burgery i dania grillowane, dostępne pod nazwą Grill Rockersa. Wszystkie potrawy przygotowywane są na najdłuższym w Łodzi grillu lawowym. Ogromnym powodzeniem cieszą się również autorskie drinki na bazie Jim Beama, zgodnie z nazwą lokalu podawane w designerskich słojach – jarach.

Zjedz.my customer reviews

304

Mocne strony według gości

  • Wysoka jakość serwowanych dań, w szczególności steków i tatara.
  • Profesjonalna, miła i pomocna obsługa kelnerska znająca kartę menu.
  • Unikalny, klimatyczny wystrój wnętrza o charakterze rockowym.
  • Wysoka jakość przygotowywanych koktajli i drinków.
  • Wysoka powtarzalność jakości, która zachęca stałych klientów do powrotów.
4 years ago about the restaurant Whiskey in the Jar Łódź

Bardzo pyszne jedzenie, super obsługa klienta. Bardzo dobre drinki. Gorąco polecam.

Bardzo pyszne jedzenie, super obsługa klienta. Bardzo dobre drinki. Gorąco polecam.

4 years ago about the restaurant Whiskey in the Jar Łódź

Jedzenie bardzo dobre. Podane szybko. Obsługa miła i uczynna. Jedyny minus to za dużo stolików na takim metrażu. Przez co człowiek czuje się jakby jadł posiłek z całą salą, o prywatnej rozmowie nie ma mowy;p

Jedzenie bardzo dobre. Podane szybko. Obsługa miła i uczynna. Jedyny minus to za dużo stolików na takim metrażu. Przez co człowiek czuje się jakby jadł posiłek z całą salą, o prywatnej rozmowie nie ma mowy;p

4 years ago about the restaurant Whiskey in the Jar Łódź

po prostu SUPER!

po prostu SUPER!

4 years ago about the restaurant Whiskey in the Jar Łódź

Co tu dużo pisać, oczywiście polecam 🙂 jak zawsze smacznie 🙂

Co tu dużo pisać, oczywiście polecam 🙂 jak zawsze smacznie 🙂

4 years ago about the restaurant Whiskey in the Jar Łódź

Miła obsługa, pyszne burgery i drinki. Polecam! Na pewno wrócimy.

Miła obsługa, pyszne burgery i drinki. Polecam! Na pewno wrócimy.