Whiskey in the Jar Łódź
Hurry up! Recently, 32 people booked a table at this restaurant
ul. Drewnowska 58b 91-002 Łódź
- Monday: 11:00 - 22:00
- Tuesday: 11:00 - 22:00
- Wednesday: 11:00 - 22:00
- Thursday: 11:00 - 22:00
- Friday: 11:00 - 23:30
- Saturday: 11:00 - 23:30
- Sunday: 12:00 - 21:00
Whiskey in the Jar Łódź
Jar w sercu, Rock w menu, Ogień na scenie!
Hurry up! Recently, 32 people booked a table at this restaurant
About us
Zjedz.my customer reviews
303Mocne strony według gości
- Wysoka jakość serwowanych dań, w szczególności steków i tatara.
- Profesjonalna, miła i pomocna obsługa kelnerska znająca kartę menu.
- Unikalny, klimatyczny wystrój wnętrza o charakterze rockowym.
- Wysoka jakość przygotowywanych koktajli i drinków.
- Wysoka powtarzalność jakości, która zachęca stałych klientów do powrotów.
1 year ago
about the restaurant Whiskey in the Jar Łódź
Kolacja była pycha. Bardzo sympatyczna obsługa. Wszystko na plus:)
Kolacja była pycha. Bardzo sympatyczna obsługa. Wszystko na plus:)
1 year ago
about the restaurant Whiskey in the Jar Łódź
Wyśmienite steki, burgery i drinki. Do tego muzyka na żywo. Idealne miejsce na spędzenie udanego wieczoru w gronie znajomych.
Wyśmienite steki, burgery i drinki. Do tego muzyka na żywo. Idealne miejsce na spędzenie udanego wieczoru w gronie znajomych.
1 year ago
about the restaurant Whiskey in the Jar Łódź
Tatar ok, aczkolwiek podany od razu rozsmarowany na chlebie. Pyszna herbata. Żeberka dobre w smaku, ale bardzo spieczone. Kości ciężko odchodziły od mięsa. Ogólnie można, ale nie trzeba. Ceny wysokie (herbata 32zł)
Tatar ok, aczkolwiek podany od razu rozsmarowany na chlebie. Pyszna herbata. Żeberka dobre w smaku, ale bardzo spieczone. Kości ciężko odchodziły od mięsa. Ogólnie można, ale nie trzeba. Ceny wysokie (herbata 32zł)
1 year ago
about the restaurant Whiskey in the Jar Łódź
Z czystym sumieniem mogę polecić. Obiekt super, personel bardzo pomocny. O jedzeniu nie muszę się wypowiadać - renoma mówi sama za siebie.
Z czystym sumieniem mogę polecić. Obiekt super, personel bardzo pomocny. O jedzeniu nie muszę się wypowiadać - renoma mówi sama za siebie.
Super jedzenie i super obsługa Gorąco polecam
Super jedzenie i super obsługa Gorąco polecam