Login / Registration

Go to Zjedz.my | For restaurants
4.7 (1159)

Pierogarnia Stary Młyn Łódź

Table reservation
Upcoming hours today:

Hurry up! Recently, 42 people booked a table at this restaurant

Piotrkowska 37
90-001 Łódź
Polska
Open · closing: 22:00
  • Monday: 11:15 - 22:00
  • Tuesday: 11:15 - 22:00
  • Wednesday: 11:15 - 22:00
  • Thursday: 11:15 - 22:00
  • Friday: 11:15 - 23:00
  • Saturday: 11:15 - 23:00
  • Sunday: 11:15 - 21:45
Types
Restaurant
Cuisines
Tags
Vegetarian Meals Facilities for the disabled Pets are welcome Wi-fi Kids menu Alcohol Card payment
Meals
Dinner Supper
Network
Pierogarnia Stary Młyn
9 restaurants
10% service willbe added for groups of 8 or more,

Szanowni Państwo, informujemy, że w przypadku rezerwacji dla grup 8-osobowych i większych do końcowego rachunku doliczana jest opłata za serwis w wysokości 10%.

10% service willbe added for groups of 8 or more,

Pierogarnia Stary Młyn Łódź

Pierogarnia Stary Młyn to najlepsze pierogi w Łodzi!

Hurry up! Recently, 42 people booked a table at this restaurant

About us

Ulica Piotrkowska tętni niebanalną historią Łodzi - i nikogo nie trzeba chyba o tym przekonywać. Jednak kamienica, w której znajduje się nasza Pierogarnia, wyróżnia się nawet na tak wyjątkowym tle! Wybudowana na początku XX wieku w modnym wówczas stylu secesyjnym, pięciokondygnacyjna, z imponującą elewacją i zwiastująca nadejście modernizmu. To właśnie tu w 1945 roku otwarto pierwszą w mieście wypożyczalnię książek dla dzieci i młodzieży.

A my dzisiaj zapraszamy do Pierogarni całe rodziny, przyjaciół, bliskich i znajomych; aby wspólnie świętować, celebrować ważne momenty, śmiać się i tworzyć wspomnienia. Przy stole zastawionym piecuchami i lepiochami, na słodko i na słono, w kameralnej atmosferze albo w licznym, tętniącym życiem towarzystwie.

Niech więc porwie Cię magia Łodzi i magiczny smak naszych pierogów - według tradycyjnych przepisów i zawsze ze świeżych, lokalnych składników.

Przy rezerwacji na 8 i więcej osób doliczamy do rachunku 10% wartości zamówienia

Zjedz.my customer reviews

175

Mocne strony według gości

  • Wysoka jakość i wyśmienity smak serwowanych pierogów oraz dań kuchni polskiej.
  • Bardzo profesjonalna, życzliwa i pomocna obsługa kelnerska, często wymieniana z imienia.
  • Atrakcyjny, klimatyczny wystrój wnętrz sprzyjający przyjemnym spotkaniom.
  • Sprawny i intuicyjny system rezerwacji stolików (online i telefonicznie).
  • Duże porcje dań w stosunku do oferowanych cen.
1 year ago about the restaurant Pierogarnia Stary Młyn Łódź

Wspaniałe pierogi! Przesymaptyczna i kompetentna dziewczyna, która nas obsługiwała 😃

Wspaniałe pierogi! Przesymaptyczna i kompetentna dziewczyna, która nas obsługiwała 😃

1 year ago about the restaurant Pierogarnia Stary Młyn Łódź

Great service. Delicious food.

Great service. Delicious food.

1 year ago about the restaurant Pierogarnia Stary Młyn Łódź

Wszystko było super, obsługa Pani Oli ,która sie nami zajęła było jak w domu. Jedzenie przepyszne.Warto odwiedzić jeszcze raz.POLECAM.

Wszystko było super, obsługa Pani Oli ,która sie nami zajęła było jak w domu. Jedzenie przepyszne.Warto odwiedzić jeszcze raz.POLECAM.

1 year ago about the restaurant Pierogarnia Stary Młyn Łódź

Great food, service must be improved to competitive on the market. We ordered 2x mix of pierogi in total more than 70 pieces which tasted amazing. Unfortunately we always had to ask the waitress to bring us drinks. I understand long waiting time for food, but more that 30min for few beers ??

Great food, service must be improved to competitive on the market. We ordered 2x mix of pierogi in total more than 70 pieces which tasted amazing. Unfortunately we always had to ask the waitress to bring us drinks. I understand long waiting time for food, but more that 30min for few beers ??

1 year ago about the restaurant Pierogarnia Stary Młyn Łódź

Jedzenie świetne! Obsługa bardzo pomocna. Mieliśmy okazję być obsługiwani przez Panią Kornelię. Osobiście polecam zarezerwować wcześniej stolik :)

Jedzenie świetne! Obsługa bardzo pomocna. Mieliśmy okazję być obsługiwani przez Panią Kornelię. Osobiście polecam zarezerwować wcześniej stolik :)