SETKA - Restauracja Polska - Wrocław
Hurry up! Recently, 21 people booked a table at this restaurant
50-077 Wrocław
Polska
- Monday: 12:00 - 00:00
- Tuesday: 12:00 - 00:00
- Wednesday: 12:00 - 00:00
- Thursday: 12:00 - 02:00
- Friday: 12:00 - 04:00
- Saturday: 12:00 - 04:00
- Sunday: 12:00 - 00:00
Special offers
Kawa/Herbata za 1zł do każdego deseru !!! Tylko dla Pań
CLAN CAMPBELL 1+1 GRATIS !!!
Żywiec Lager + nachosy 1+1 GRATIS !!! Poniedziałek - Piątek do 18:00
Placek po zbójnicku za 18zł !!! Każdy poniedziałek
Hugo Spritz 0% - 15zł / Millhill's & Tonic - 15 zł / Republika Strawberry - 15zł !!! Każdy wtorek
Niedzielny Brunch - Rosół + Schabowy + Ciasto Marchewkowe 53zł !!! Niedziela 12:00 - 18:00
SETKA - Restauracja Polska - Wrocław
SETKA – jedz i pij. Po polsku!
Hurry up! Recently, 21 people booked a table at this restaurant
About us
My, Polacy jesteśmy świetnymi ludźmi, z fantazją, z odwagą, chętnymi do pomocy, uśmiechniętymi. SETKA – niczym Franciszek Dolas – codziennie udowadnia, że zawsze jest z nami pyszne jedzenie, radość, humor, energia i dobra zabawa.
Zjedz.my customer reviews
68Mocne strony według gości
- Wysoka jakość serwowanych dań, w tym szczególnie cenione klasyki jak tatar, golonka i żebra.
- Bardzo profesjonalna i uprzejma obsługa, często wymieniana jako główny atut lokalu.
- Przyjemna atmosfera i klimat, sprzyjające zarówno spotkaniom towarzyskim, jak i rodzinnym.
- Atrakcyjny stosunek jakości jedzenia do proponowanych cen.
- Elastyczność w podejściu do klienta przy organizacji większych wydarzeń i spotkań okolicznościowych.
6 months ago
about the restaurant SETKA - Restauracja Polska - Wrocław
Definitely recommend, amazing food, great price, lovely waitress!!
Definitely recommend, amazing food, great price, lovely waitress!!
Amazing!!!
6 months ago
about the restaurant SETKA - Restauracja Polska - Wrocław
Pyszne jedzonko i obsługa pierwsza klasa 👏🏻😄
Pyszne jedzonko i obsługa pierwsza klasa 👏🏻😄
Super miejsce
Witam chciałem powiedzieć że organizacja na dużym minusie chaotyczne i bez żadnych plusów alkohol serwowany był napewno złej jakość można powiedzieć że nie oryginalny butelki były nie pewnej jakości jedzenie słabej jakości jak z najgorszych produktów wykonania obsługa nie wiedziała o co chodzi zamieszanie w rachunkach ogólnie nie polecam i ostatni byliśmy w setce żenada 😬
Witam chciałem powiedzieć że organizacja na dużym minusie chaotyczne i bez żadnych plusów alkohol serwowany był napewno złej jakość można powiedzieć że nie oryginalny butelki były nie pewnej jakości jedzenie słabej jakości jak z najgorszych produktów wykonania obsługa nie wiedziała o co chodzi zamieszanie w rachunkach ogólnie nie polecam i ostatni byliśmy w setce żenada 😬