SETKA - Restauracja Polska - Wrocław
50-077 Wrocław
Polska
- Monday: 12:00 - 00:00
- Tuesday: 12:00 - 00:00
- Wednesday: 12:00 - 00:00
- Thursday: 12:00 - 02:00
- Friday: 12:00 - 04:00
- Saturday: 12:00 - 04:00
- Sunday: 12:00 - 00:00
Special offers
Kawa/Herbata za 1zł do każdego deseru !!! Tylko dla Pań
CLAN CAMPBELL 1+1 GRATIS !!!
Żywiec Lager + nachosy 1+1 GRATIS !!! Poniedziałek - Piątek do 18:00
Placek po zbójnicku za 18zł !!! Każdy poniedziałek
Hugo Spritz 0% - 15zł / Millhill's & Tonic - 15 zł / Republika Strawberry - 15zł !!! Każdy wtorek
Niedzielny Brunch - Rosół + Schabowy + Ciasto Marchewkowe 53zł !!! Niedziela 12:00 - 18:00
SETKA - Restauracja Polska - Wrocław
SETKA – jedz i pij. Po polsku!
About us
My, Polacy jesteśmy świetnymi ludźmi, z fantazją, z odwagą, chętnymi do pomocy, uśmiechniętymi. SETKA – niczym Franciszek Dolas – codziennie udowadnia, że zawsze jest z nami pyszne jedzenie, radość, humor, energia i dobra zabawa.
Zjedz.my customer reviews
68Mocne strony według gości
- Wysoka jakość serwowanych dań, w tym szczególnie cenione klasyki jak tatar, golonka i żebra.
- Bardzo profesjonalna i uprzejma obsługa, często wymieniana jako główny atut lokalu.
- Przyjemna atmosfera i klimat, sprzyjające zarówno spotkaniom towarzyskim, jak i rodzinnym.
- Atrakcyjny stosunek jakości jedzenia do proponowanych cen.
- Elastyczność w podejściu do klienta przy organizacji większych wydarzeń i spotkań okolicznościowych.
3 months ago
about the restaurant SETKA - Restauracja Polska - Wrocław
Fajny klimat, bardzo miła obsługa . Pyszne jedzenie
Fajny klimat, bardzo miła obsługa . Pyszne jedzenie
5 months ago
about the restaurant SETKA - Restauracja Polska - Wrocław
Jedzenie bardzo dobre, obsługa miła i profesjonalna, bardzo polecam !
Jedzenie bardzo dobre, obsługa miła i profesjonalna, bardzo polecam !
5 months ago
about the restaurant SETKA - Restauracja Polska - Wrocław
Super, miła obsługa i atmosfera, bardzo dobre posiłki,
Super, miła obsługa i atmosfera, bardzo dobre posiłki,
5 months ago
about the restaurant SETKA - Restauracja Polska - Wrocław
No nje jest to najlepsze miejsce na obchodzenie urodzin 🥲 gzik to mocne nieporozumienie, a do smalcu pokrojono tak grube pajdy chleba, że każdy kes smakował jak piętka :D ale chociaż ceny na plus
No nje jest to najlepsze miejsce na obchodzenie urodzin 🥲 gzik to mocne nieporozumienie, a do smalcu pokrojono tak grube pajdy chleba, że każdy kes smakował jak piętka :D ale chociaż ceny na plus
Wszystko fajnie i dałbym 5 gwiazdek, ale 40 zł kaucji rezerwacyjnej to trochę przesada.
Wszystko fajnie i dałbym 5 gwiazdek, ale 40 zł kaucji rezerwacyjnej to trochę przesada.