Login / Registration

Go to Zjedz.my | For restaurants
4.7 (11068)

SETKA - Restauracja Polska - Wrocław

Table reservation
Upcoming hours w Sunday, 28 June 2026

Hurry up! Recently, 22 people booked a table at this restaurant

Kazimierza Wielkiego 50
50-077 Wrocław
Polska
Open · closing: 04:00
  • Monday: 12:00 - 00:00
  • Tuesday: 12:00 - 00:00
  • Wednesday: 12:00 - 00:00
  • Thursday: 12:00 - 02:00
  • Friday: 12:00 - 04:00
  • Saturday: 12:00 - 04:00
  • Sunday: 12:00 - 00:00
Types
Restaurant Pub / Brewery / Cocktail Bar
Cuisines
Tags
Vegetarian Meals Card payment Unique interiors Suitable for large groups (8+ people) Facilities for the disabled Central location Alcohol Lunch Garden
Meals
Brunch Supper Dinner

Special offers

Kawa/Herbata za 1zł do każdego deseru !!! Tylko dla Pań

CLAN CAMPBELL 1+1 GRATIS !!!

Żywiec Lager + nachosy 1+1 GRATIS !!! Poniedziałek - Piątek do 18:00

Placek po zbójnicku za 18zł !!! Każdy poniedziałek

Hugo Spritz 0% - 15zł / Millhill's & Tonic - 15 zł / Republika Strawberry - 15zł !!! Każdy wtorek

Niedzielny Brunch - Rosół + Schabowy + Ciasto Marchewkowe 53zł !!! Niedziela 12:00 - 18:00

SETKA - Restauracja Polska - Wrocław

SETKA – jedz i pij. Po polsku!

Hurry up! Recently, 22 people booked a table at this restaurant

About us

SETKA to takie miejsce, w którym podkreślamy to, co w nas i u nas najlepsze. TACY jesteśmy i to warto uczcić, przy dobrym jedzeniu i dobrym alkoholu. Po to powstał ten lokal. Tu znajdziesz to, co jest pozytywne i polskie.
My, Polacy jesteśmy świetnymi ludźmi, z fantazją, z odwagą, chętnymi do pomocy, uśmiechniętymi. SETKA – niczym Franciszek Dolas – codziennie udowadnia, że zawsze jest z nami pyszne jedzenie, radość, humor, energia i dobra zabawa.

Zjedz.my customer reviews

68

Mocne strony według gości

  • Wysoka jakość serwowanych dań, w tym szczególnie cenione klasyki jak tatar, golonka i żebra.
  • Bardzo profesjonalna i uprzejma obsługa, często wymieniana jako główny atut lokalu.
  • Przyjemna atmosfera i klimat, sprzyjające zarówno spotkaniom towarzyskim, jak i rodzinnym.
  • Atrakcyjny stosunek jakości jedzenia do proponowanych cen.
  • Elastyczność w podejściu do klienta przy organizacji większych wydarzeń i spotkań okolicznościowych.
1 year ago about the restaurant SETKA - Restauracja Polska - Wrocław

Pysznie. Jedyny minus to zalatujący fetor moczu z pobliskiego przejscia na świdnicką...ale i na to pomoże dobra świeca zapachowa.Polecam.

Pysznie. Jedyny minus to zalatujący fetor moczu z pobliskiego przejscia na świdnicką...ale i na to pomoże dobra świeca zapachowa.Polecam.

1 year ago about the restaurant SETKA - Restauracja Polska - Wrocław

Wszystko przebiegło sprawnie i smacznie :)

Wszystko przebiegło sprawnie i smacznie :)

SETKA - Restauracja Polska - Wrocław
In response to the opinion

Pani Iwono bardzo dziękujemy ! I do zobaczenia niebawem !

Pani Iwono bardzo dziękujemy ! I do zobaczenia niebawem !

2 years ago about the restaurant SETKA - Restauracja Polska - Wrocław

Очень вкусно!!!

Очень вкусно!!!

SETKA - Restauracja Polska - Wrocław
In response to the opinion

Dziękujemy!

Dziękujemy!

2 years ago about the restaurant SETKA - Restauracja Polska - Wrocław

Usługa zrealizowana z pełnym profesjonalizmem! Bardzo polecam. Rozmowa z managerem w celu ustalenia rozliczeń bardzo rzeczowa i przejrzysta. Kelner który realizował zamówienia i rozliczał naszą głośną gromadkę zasługuje na medal (Krzysztof). Jestem bardzo zadowolona z obsługi i z kontaktu i czasu realizacji. Niestety obecnie często spotyka się słabej jakości usługi w branży gastro jeśli chodzi o kontakt z klientem a tutaj tylko mogę pochwalić i gorąco polecić, bo obsługa grup plus 10 nie jest im straszna!

Usługa zrealizowana z pełnym profesjonalizmem! Bardzo polecam. Rozmowa z managerem w celu ustalenia rozliczeń bardzo rzeczowa i przejrzysta. Kelner który realizował zamówienia i rozliczał naszą głośną gromadkę zasługuje na medal (Krzysztof). Jestem bardzo zadowolona z obsługi i z kontaktu i czasu realizacji. Niestety obecnie często spotyka się słabej jakości usługi w branży gastro jeśli chodzi o kontakt z klientem a tutaj tylko mogę pochwalić i gorąco polecić, bo obsługa grup plus 10 nie jest im straszna!

SETKA - Restauracja Polska - Wrocław
In response to the opinion

Dziękujemy bardzo !

Dziękujemy bardzo !

2 years ago about the restaurant SETKA - Restauracja Polska - Wrocław

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty u Państwa. Pomoc obsługi w wyborze dań i trunków sprawiła, że byliśmy dłużej niż planowaliśmy. Wszystko było smaczne. Będziemy korzystać z Waszej restauracji. Rezerwacja stolików i rozliczenie rachunku pozytywna. Pozdrawiamy

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty u Państwa. Pomoc obsługi w wyborze dań i trunków sprawiła, że byliśmy dłużej niż planowaliśmy. Wszystko było smaczne. Będziemy korzystać z Waszej restauracji. Rezerwacja stolików i rozliczenie rachunku pozytywna. Pozdrawiamy

SETKA - Restauracja Polska - Wrocław
In response to the opinion

Bardzo dziękujemy! Do zobaczenia!

Bardzo dziękujemy! Do zobaczenia!