SETKA - Restauracja Polska - Wrocław
Hurry up! Recently, 22 people booked a table at this restaurant
50-077 Wrocław
Polska
- Monday: 12:00 - 00:00
- Tuesday: 12:00 - 00:00
- Wednesday: 12:00 - 00:00
- Thursday: 12:00 - 02:00
- Friday: 12:00 - 04:00
- Saturday: 12:00 - 04:00
- Sunday: 12:00 - 00:00
Special offers
Kawa/Herbata za 1zł do każdego deseru !!! Tylko dla Pań
CLAN CAMPBELL 1+1 GRATIS !!!
Żywiec Lager + nachosy 1+1 GRATIS !!! Poniedziałek - Piątek do 18:00
Placek po zbójnicku za 18zł !!! Każdy poniedziałek
Hugo Spritz 0% - 15zł / Millhill's & Tonic - 15 zł / Republika Strawberry - 15zł !!! Każdy wtorek
Niedzielny Brunch - Rosół + Schabowy + Ciasto Marchewkowe 53zł !!! Niedziela 12:00 - 18:00
SETKA - Restauracja Polska - Wrocław
SETKA – jedz i pij. Po polsku!
Hurry up! Recently, 22 people booked a table at this restaurant
About us
My, Polacy jesteśmy świetnymi ludźmi, z fantazją, z odwagą, chętnymi do pomocy, uśmiechniętymi. SETKA – niczym Franciszek Dolas – codziennie udowadnia, że zawsze jest z nami pyszne jedzenie, radość, humor, energia i dobra zabawa.
Zjedz.my customer reviews
68Mocne strony według gości
- Wysoka jakość serwowanych dań, w tym szczególnie cenione klasyki jak tatar, golonka i żebra.
- Bardzo profesjonalna i uprzejma obsługa, często wymieniana jako główny atut lokalu.
- Przyjemna atmosfera i klimat, sprzyjające zarówno spotkaniom towarzyskim, jak i rodzinnym.
- Atrakcyjny stosunek jakości jedzenia do proponowanych cen.
- Elastyczność w podejściu do klienta przy organizacji większych wydarzeń i spotkań okolicznościowych.
1 year ago
about the restaurant SETKA - Restauracja Polska - Wrocław
Wszystko przebiegło sprawnie i smacznie :)
Wszystko przebiegło sprawnie i smacznie :)
SETKA - Restauracja Polska - Wrocław
In response to the opinion
Pani Iwono bardzo dziękujemy ! I do zobaczenia niebawem !
Pani Iwono bardzo dziękujemy ! I do zobaczenia niebawem !
Очень вкусно!!!
SETKA - Restauracja Polska - Wrocław
In response to the opinion
Dziękujemy!
Dziękujemy!
2 years ago
about the restaurant SETKA - Restauracja Polska - Wrocław
Usługa zrealizowana z pełnym profesjonalizmem! Bardzo polecam. Rozmowa z managerem w celu ustalenia rozliczeń bardzo rzeczowa i przejrzysta. Kelner który realizował zamówienia i rozliczał naszą głośną gromadkę zasługuje na medal (Krzysztof). Jestem bardzo zadowolona z obsługi i z kontaktu i czasu realizacji. Niestety obecnie często spotyka się słabej jakości usługi w branży gastro jeśli chodzi o kontakt z klientem a tutaj tylko mogę pochwalić i gorąco polecić, bo obsługa grup plus 10 nie jest im straszna!
Usługa zrealizowana z pełnym profesjonalizmem! Bardzo polecam. Rozmowa z managerem w celu ustalenia rozliczeń bardzo rzeczowa i przejrzysta. Kelner który realizował zamówienia i rozliczał naszą głośną gromadkę zasługuje na medal (Krzysztof). Jestem bardzo zadowolona z obsługi i z kontaktu i czasu realizacji. Niestety obecnie często spotyka się słabej jakości usługi w branży gastro jeśli chodzi o kontakt z klientem a tutaj tylko mogę pochwalić i gorąco polecić, bo obsługa grup plus 10 nie jest im straszna!
SETKA - Restauracja Polska - Wrocław
In response to the opinion
Dziękujemy bardzo !
Dziękujemy bardzo !
2 years ago
about the restaurant SETKA - Restauracja Polska - Wrocław
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty u Państwa. Pomoc obsługi w wyborze dań i trunków sprawiła, że byliśmy dłużej niż planowaliśmy. Wszystko było smaczne. Będziemy korzystać z Waszej restauracji. Rezerwacja stolików i rozliczenie rachunku pozytywna. Pozdrawiamy
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty u Państwa. Pomoc obsługi w wyborze dań i trunków sprawiła, że byliśmy dłużej niż planowaliśmy. Wszystko było smaczne. Będziemy korzystać z Waszej restauracji. Rezerwacja stolików i rozliczenie rachunku pozytywna. Pozdrawiamy
SETKA - Restauracja Polska - Wrocław
In response to the opinion
Bardzo dziękujemy! Do zobaczenia!
Bardzo dziękujemy! Do zobaczenia!
Pysznie. Jedyny minus to zalatujący fetor moczu z pobliskiego przejscia na świdnicką...ale i na to pomoże dobra świeca zapachowa.Polecam.
Pysznie. Jedyny minus to zalatujący fetor moczu z pobliskiego przejscia na świdnicką...ale i na to pomoże dobra świeca zapachowa.Polecam.