SETKA - Restauracja Polska - Wrocław
Hurry up! Recently, 21 people booked a table at this restaurant
50-077 Wrocław
Polska
- Monday: 12:00 - 00:00
- Tuesday: 12:00 - 00:00
- Wednesday: 12:00 - 00:00
- Thursday: 12:00 - 02:00
- Friday: 12:00 - 04:00
- Saturday: 12:00 - 04:00
- Sunday: 12:00 - 00:00
Special offers
Kawa/Herbata za 1zł do każdego deseru !!! Tylko dla Pań
CLAN CAMPBELL 1+1 GRATIS !!!
Żywiec Lager + nachosy 1+1 GRATIS !!! Poniedziałek - Piątek do 18:00
Placek po zbójnicku za 18zł !!! Każdy poniedziałek
Hugo Spritz 0% - 15zł / Millhill's & Tonic - 15 zł / Republika Strawberry - 15zł !!! Każdy wtorek
Niedzielny Brunch - Rosół + Schabowy + Ciasto Marchewkowe 53zł !!! Niedziela 12:00 - 18:00
SETKA - Restauracja Polska - Wrocław
SETKA – jedz i pij. Po polsku!
Hurry up! Recently, 21 people booked a table at this restaurant
About us
My, Polacy jesteśmy świetnymi ludźmi, z fantazją, z odwagą, chętnymi do pomocy, uśmiechniętymi. SETKA – niczym Franciszek Dolas – codziennie udowadnia, że zawsze jest z nami pyszne jedzenie, radość, humor, energia i dobra zabawa.
Zjedz.my customer reviews
68Mocne strony według gości
- Wysoka jakość serwowanych dań, w tym szczególnie cenione klasyki jak tatar, golonka i żebra.
- Bardzo profesjonalna i uprzejma obsługa, często wymieniana jako główny atut lokalu.
- Przyjemna atmosfera i klimat, sprzyjające zarówno spotkaniom towarzyskim, jak i rodzinnym.
- Atrakcyjny stosunek jakości jedzenia do proponowanych cen.
- Elastyczność w podejściu do klienta przy organizacji większych wydarzeń i spotkań okolicznościowych.
1 year ago
about the restaurant SETKA - Restauracja Polska - Wrocław
Jedzenie pyszne, obsługa super, ale błagam zrobcie cos z ta wentylacja. Wszystko co mialam na sobe lacznie z odzieza wierzchnia musialam wyprac bo tak przeszlo zapachem jedzenia i oleju. Szkoda zeby to byl powod, ktory odstrasza potencjalnych klientow
Jedzenie pyszne, obsługa super, ale błagam zrobcie cos z ta wentylacja. Wszystko co mialam na sobe lacznie z odzieza wierzchnia musialam wyprac bo tak przeszlo zapachem jedzenia i oleju. Szkoda zeby to byl powod, ktory odstrasza potencjalnych klientow
Pyszne jedzenie
1 year ago
about the restaurant SETKA - Restauracja Polska - Wrocław
Wszystko pięknie poza mało wydajną wentylacją, czego skutkiem są "aromatyzowane olejem" ubrania na długo po opuszczeniu restauracji...
Wszystko pięknie poza mało wydajną wentylacją, czego skutkiem są "aromatyzowane olejem" ubrania na długo po opuszczeniu restauracji...
Najlepsza obsługa. Polecam
kaczka z kapustą modrą wyśmienita! polecam
kaczka z kapustą modrą wyśmienita! polecam