Login / Registration

Go to Zjedz.my | For restaurants
4.8 (2331)

Rosso Fuoco

Table reservation
Upcoming hours today:

Hurry up! Recently, 32 people booked a table at this restaurant

Wielka Odrzańska 18A/U
70-535 Szczecin
Polonia
Open · closing: 23:00
  • Monday: 13:00 - 22:00
  • Tuesday: 13:00 - 22:00
  • Wednesday: 13:00 - 22:00
  • Thursday: 13:00 - 22:00
  • Friday: 12:00 - 23:00
  • Saturday: 12:00 - 23:00
  • Sunday: 12:00 - 22:00
Types
Restaurant
Cuisines
Tags
Alcohol Vegetarian Meals Card payment Parking on the street Kids menu Pets are welcome Wi-fi
Meals
Supper Dinner

Rosso Fuoco

Czujcie się jak u siebie, jedzcie jak we Włoszech!

Hurry up! Recently, 32 people booked a table at this restaurant

About us

Włoska restauracja prowadzona przez 2 Włochów. Tego smaku nie da się podrobić! Rosso Fuoco to nasz drugi dom. Drodzy przyjaciele. Czujcie się jak u siebie, jedzcie jak we Włoszech!

Zapraszamy!

Zjedz.my customer reviews

537

Mocne strony według gości

  • Wysoka jakość i autentyczność serwowanych dań kuchni włoskiej
  • Wyjątkowo profesjonalna, miła i pomocna obsługa kelnerska
  • Duże, sycące porcje w adekwatnej relacji do ceny
  • Bardzo przyjazna, klimatyczna atmosfera sprzyjająca spotkaniom
  • Elastyczność personelu w dostosowywaniu dań do potrzeb klienta oraz przyjazne podejście do zwierząt i dzieci
4 months ago about the restaurant Rosso Fuoco

Kolejne fajne miejsce,żeby zjeść dobrze i smacznie. Nie czekałyśmy długo na zamówienie co jest na plus. Obsługa świetna, z poczuciem humoru co również jest plusem. Na pewno jeszcze tam wrócimy.

Kolejne fajne miejsce,żeby zjeść dobrze i smacznie. Nie czekałyśmy długo na zamówienie co jest na plus. Obsługa świetna, z poczuciem humoru co również jest plusem. Na pewno jeszcze tam wrócimy.

4 months ago about the restaurant Rosso Fuoco

Świetny kelner, pyszne jedzenie. Zamówiliśmy na przystawkę focaccie z tatarem i to by już wystarczyło na samodzielny posiłek. Potem pasta caccio w Pepe i żebra wołowe. Polecam

Świetny kelner, pyszne jedzenie. Zamówiliśmy na przystawkę focaccie z tatarem i to by już wystarczyło na samodzielny posiłek. Potem pasta caccio w Pepe i żebra wołowe. Polecam

4 months ago about the restaurant Rosso Fuoco

Było super. Dziękuję!

Było super. Dziękuję!

4 months ago about the restaurant Rosso Fuoco

Pod każdym względem 5 gwiazdek !

Pod każdym względem 5 gwiazdek !

4 months ago about the restaurant Rosso Fuoco

Super!

Super!