Login / Registration

Go to Zjedz.my | For restaurants
4.8 (2331)

Rosso Fuoco

Table reservation
Upcoming hours today:

Hurry up! Recently, 23 people booked a table at this restaurant

Wielka Odrzańska 18A/U
70-535 Szczecin
Polonia
Closed · opening: 12:00
  • Monday: 13:00 - 22:00
  • Tuesday: 13:00 - 22:00
  • Wednesday: 13:00 - 22:00
  • Thursday: 13:00 - 22:00
  • Friday: 12:00 - 23:00
  • Saturday: 12:00 - 23:00
  • Sunday: 12:00 - 22:00
Types
Restaurant
Cuisines
Tags
Kids menu Vegetarian Meals Alcohol Card payment Wi-fi Parking on the street Pets are welcome
Meals
Dinner Supper

Rosso Fuoco

Czujcie się jak u siebie, jedzcie jak we Włoszech!

Hurry up! Recently, 23 people booked a table at this restaurant

About us

Włoska restauracja prowadzona przez 2 Włochów. Tego smaku nie da się podrobić! Rosso Fuoco to nasz drugi dom. Drodzy przyjaciele. Czujcie się jak u siebie, jedzcie jak we Włoszech!

Zapraszamy!

Zjedz.my customer reviews

537

Mocne strony według gości

  • Wysoka jakość i autentyczność serwowanych dań kuchni włoskiej
  • Wyjątkowo profesjonalna, miła i pomocna obsługa kelnerska
  • Duże, sycące porcje w adekwatnej relacji do ceny
  • Bardzo przyjazna, klimatyczna atmosfera sprzyjająca spotkaniom
  • Elastyczność personelu w dostosowywaniu dań do potrzeb klienta oraz przyjazne podejście do zwierząt i dzieci
11 months ago about the restaurant Rosso Fuoco

Jedzenie bardzo dobrego obsługa miła i profesjonalna.

Jedzenie bardzo dobrego obsługa miła i profesjonalna.

11 months ago about the restaurant Rosso Fuoco

Rezerwacja przebiegła pomyślnie

Rezerwacja przebiegła pomyślnie

11 months ago about the restaurant Rosso Fuoco

Very tasty and very friendly. See you next year :)

Very tasty and very friendly. See you next year :)

11 months ago about the restaurant Rosso Fuoco

Pyszne jedzenie, miła obsługa. Polecam.

Pyszne jedzenie, miła obsługa. Polecam.

11 months ago about the restaurant Rosso Fuoco

Rezerwacja szybka. Jedzenie przepyszne. Zupa rybna mega smaczna. Obsługa bardzo miła.

Rezerwacja szybka. Jedzenie przepyszne. Zupa rybna mega smaczna. Obsługa bardzo miła.