Login / Registration

Go to Zjedz.my | For restaurants
4.7 (7940)

RAGU Pracownia Makaronu

Table reservation
Upcoming hours w Tuesday, 23 June 2026

Hurry up! Recently, 36 people booked a table at this restaurant

Sienkiewicza 34A
50-335 Wrocław
Polska
Open · closing: 22:00
  • Monday: 12:00 - 22:00
  • Tuesday: 12:00 - 22:00
  • Wednesday: 12:00 - 22:00
  • Thursday: 12:00 - 22:00
  • Friday: 12:00 - 22:00
  • Saturday: 12:00 - 22:00
  • Sunday: 12:00 - 22:00
Types
Restaurant
Cuisines
Tags
Card payment Alcohol Parking on the street Pets are welcome Garden
Meals
Dinner

RAGU Pracownia Makaronu

Sprawdź jak kręci się w RAGU! 🍝

Hurry up! Recently, 36 people booked a table at this restaurant

About us

Zjedz.my customer reviews

253

Mocne strony według gości

  • Wysoka jakość i smak serwowanych makaronów własnej roboty
  • Bardzo profesjonalna, miła i pomocna obsługa kelnerska
  • Duże, satysfakcjonujące porcje dań główne
  • Przyjemny wystrój i atmosfera sprzyjająca relaksowi
  • Konkurencyjna relacja jakości do ceny
3 years ago about the restaurant RAGU Pracownia Makaronu

Rezerwacja super, ale czekałam przed wejściem na podejście obsługi ok. 10 minut

Rezerwacja super, ale czekałam przed wejściem na podejście obsługi ok. 10 minut

3 years ago about the restaurant RAGU Pracownia Makaronu

Wszystko idealnie, wejście poza kolejką. Dodatkowa prośba również została spełniona.

Wszystko idealnie, wejście poza kolejką. Dodatkowa prośba również została spełniona.

3 years ago about the restaurant RAGU Pracownia Makaronu

Bardzo dobre jedzenie i miła obsługa :) a dp tego ładny wystrój Polecam te miejsce na randki

Bardzo dobre jedzenie i miła obsługa :) a dp tego ładny wystrój Polecam te miejsce na randki

3 years ago about the restaurant RAGU Pracownia Makaronu

Smacznie jak zawsze! Gorąco polecam wszystkim

Smacznie jak zawsze! Gorąco polecam wszystkim

3 years ago about the restaurant RAGU Pracownia Makaronu

Kwestią makaronu pycha! Jeżeli chodzi o sosy i dodatki to podział pół na pół. Makaron z sosem "bialym" był niedobry. I zapach zniechęcał do jedzenia. Makaron z sosem pomidorowym dobry. Pikantny. Warto. Piwo Ok. Wino bezalkoholowe Ok. Obsługa nie zainteresowana klientem. Przyjmuje zamówienie i odchodzi :)

Kwestią makaronu pycha! Jeżeli chodzi o sosy i dodatki to podział pół na pół. Makaron z sosem "bialym" był niedobry. I zapach zniechęcał do jedzenia. Makaron z sosem pomidorowym dobry. Pikantny. Warto. Piwo Ok. Wino bezalkoholowe Ok. Obsługa nie zainteresowana klientem. Przyjmuje zamówienie i odchodzi :)