Login / Registration

Go to Zjedz.my | For restaurants
4.7 (7940)

RAGU Pracownia Makaronu

Table reservation
Upcoming hours w Tuesday, 23 June 2026

Hurry up! Recently, 11 people booked a table at this restaurant

Sienkiewicza 34A
50-335 Wrocław
Polska
Open · closing: 22:00
  • Monday: 12:00 - 22:00
  • Tuesday: 12:00 - 22:00
  • Wednesday: 12:00 - 22:00
  • Thursday: 12:00 - 22:00
  • Friday: 12:00 - 22:00
  • Saturday: 12:00 - 22:00
  • Sunday: 12:00 - 22:00
Types
Restaurant
Cuisines
Tags
Parking on the street Alcohol Card payment Garden Pets are welcome
Meals
Dinner

RAGU Pracownia Makaronu

Sprawdź jak kręci się w RAGU! 🍝

Hurry up! Recently, 11 people booked a table at this restaurant

About us

Zjedz.my customer reviews

253

Mocne strony według gości

  • Wysoka jakość i smak serwowanych makaronów własnej roboty
  • Bardzo profesjonalna, miła i pomocna obsługa kelnerska
  • Duże, satysfakcjonujące porcje dań główne
  • Przyjemny wystrój i atmosfera sprzyjająca relaksowi
  • Konkurencyjna relacja jakości do ceny
2 years ago about the restaurant RAGU Pracownia Makaronu

Spełnione oczekiwania. Spokojniejszy stolik, kameralnie. Jedzonko pyszne i syte

Spełnione oczekiwania. Spokojniejszy stolik, kameralnie. Jedzonko pyszne i syte

2 years ago about the restaurant RAGU Pracownia Makaronu

Jedzenie pyszne, obsługa świetna, a lokal cudowny.

Jedzenie pyszne, obsługa świetna, a lokal cudowny.

2 years ago about the restaurant RAGU Pracownia Makaronu

Przepyszne jedzenie, duże porcje i miła obsługa. Polecamy :)

Przepyszne jedzenie, duże porcje i miła obsługa. Polecamy :)

2 years ago about the restaurant RAGU Pracownia Makaronu

Rozczarowałam się jakością serwowanego makaronu.To samo danie dla 3 osób i każde smakowało inaczej.Talerze obite,obszczerbione. Kelnerka jakby nie orientowała się w menu.Jedyny ogromny plus-beza.Ten deser to poezja.

Rozczarowałam się jakością serwowanego makaronu.To samo danie dla 3 osób i każde smakowało inaczej.Talerze obite,obszczerbione. Kelnerka jakby nie orientowała się w menu.Jedyny ogromny plus-beza.Ten deser to poezja.

2 years ago about the restaurant RAGU Pracownia Makaronu

Dzięki rezerwacji mogliśmy ominąć kolejkę czekającą na stolik, więc polecam to rozwiązanie w tygodniu. Jedzenie rewelacyjne!

Dzięki rezerwacji mogliśmy ominąć kolejkę czekającą na stolik, więc polecam to rozwiązanie w tygodniu. Jedzenie rewelacyjne!