Login / Registration

Go to Zjedz.my | For restaurants
4.7 (7940)

RAGU Pracownia Makaronu

Table reservation
Upcoming hours w Tuesday, 23 June 2026

Hurry up! Recently, 11 people booked a table at this restaurant

Sienkiewicza 34A
50-335 Wrocław
Polska
Open · closing: 22:00
  • Monday: 12:00 - 22:00
  • Tuesday: 12:00 - 22:00
  • Wednesday: 12:00 - 22:00
  • Thursday: 12:00 - 22:00
  • Friday: 12:00 - 22:00
  • Saturday: 12:00 - 22:00
  • Sunday: 12:00 - 22:00
Types
Restaurant
Cuisines
Tags
Pets are welcome Card payment Parking on the street Garden Alcohol
Meals
Dinner

RAGU Pracownia Makaronu

Sprawdź jak kręci się w RAGU! 🍝

Hurry up! Recently, 11 people booked a table at this restaurant

About us

Zjedz.my customer reviews

253

Mocne strony według gości

  • Wysoka jakość i smak serwowanych makaronów własnej roboty
  • Bardzo profesjonalna, miła i pomocna obsługa kelnerska
  • Duże, satysfakcjonujące porcje dań główne
  • Przyjemny wystrój i atmosfera sprzyjająca relaksowi
  • Konkurencyjna relacja jakości do ceny
2 years ago about the restaurant RAGU Pracownia Makaronu

Cena nie jest adekwatna do smaku. Jedzenie bardzo Mid.

Cena nie jest adekwatna do smaku. Jedzenie bardzo Mid.

2 years ago about the restaurant RAGU Pracownia Makaronu

Polecam, zarówno makaron jak i deser przepyszny, a obsługa przemiła 😊

Polecam, zarówno makaron jak i deser przepyszny, a obsługa przemiła 😊

2 years ago about the restaurant RAGU Pracownia Makaronu

Swietne przystawki, burata i chlodnik, dania glowne - slabizna. Makarony nie byly al dente, ale niedogotowane. Dodatkowo ilosc makaronu na 3 porcje (po co), a sosu jakas nedzna kapka. Duza zaskoczenie - 7 zl za parmezan (z porcji przyniesionej orzez kelnerke wzielam jedynie lyzeczke). Kolejna niespodzianka to kategoryczne "nie rozdzielamy rachunku" przy placeniu.

Swietne przystawki, burata i chlodnik, dania glowne - slabizna. Makarony nie byly al dente, ale niedogotowane. Dodatkowo ilosc makaronu na 3 porcje (po co), a sosu jakas nedzna kapka. Duza zaskoczenie - 7 zl za parmezan (z porcji przyniesionej orzez kelnerke wzielam jedynie lyzeczke). Kolejna niespodzianka to kategoryczne "nie rozdzielamy rachunku" przy placeniu.

2 years ago about the restaurant RAGU Pracownia Makaronu

Rewelacyjne jedzonko, obsługa super

Rewelacyjne jedzonko, obsługa super

2 years ago about the restaurant RAGU Pracownia Makaronu

Doskonałe potrawy i wyśmienite popołudnie z dziećmi.

Doskonałe potrawy i wyśmienite popołudnie z dziećmi.