Login / Registration

Go to Zjedz.my | For restaurants
4.7 (7939)

RAGU Pracownia Makaronu

Table reservation
Upcoming hours today:

Hurry up! Recently, 12 people booked a table at this restaurant

Sienkiewicza 34A
50-335 Wrocław
Polska
Closed · opening: 12:00
  • Monday: 12:00 - 22:00
  • Tuesday: 12:00 - 22:00
  • Wednesday: 12:00 - 22:00
  • Thursday: 12:00 - 22:00
  • Friday: 12:00 - 22:00
  • Saturday: 12:00 - 22:00
  • Sunday: 12:00 - 22:00
Types
Restaurant
Cuisines
Tags
Pets are welcome Garden Card payment Alcohol Parking on the street
Meals
Dinner

RAGU Pracownia Makaronu

Sprawdź jak kręci się w RAGU! 🍝

Hurry up! Recently, 12 people booked a table at this restaurant

About us

Zjedz.my customer reviews

252

Mocne strony według gości

  • Wysoka jakość i smak serwowanych makaronów własnej roboty
  • Bardzo profesjonalna, miła i pomocna obsługa kelnerska
  • Duże, satysfakcjonujące porcje dań główne
  • Przyjemny wystrój i atmosfera sprzyjająca relaksowi
  • Konkurencyjna relacja jakości do ceny
2 years ago about the restaurant RAGU Pracownia Makaronu

Sprawna obsługa, jedzenie smaczne, ale bez szału, na pewno nieodpowiednia relacja ceny do jakości, za drogo, jak na tak zwyczajne włoskie czy też włosko stylizowane potrawy.

Sprawna obsługa, jedzenie smaczne, ale bez szału, na pewno nieodpowiednia relacja ceny do jakości, za drogo, jak na tak zwyczajne włoskie czy też włosko stylizowane potrawy.

2 years ago about the restaurant RAGU Pracownia Makaronu

Było wyśmienicie. Jedzenie cudowne. I ten klimat!!! Serdecznie polecam każdemu

Było wyśmienicie. Jedzenie cudowne. I ten klimat!!! Serdecznie polecam każdemu

2 years ago about the restaurant RAGU Pracownia Makaronu

Obsługa miła, jedzenie przepyszne, bezproblemowa rezerwacja

Obsługa miła, jedzenie przepyszne, bezproblemowa rezerwacja

2 years ago about the restaurant RAGU Pracownia Makaronu

Smacznie, duże porcje, wszystko ok

Smacznie, duże porcje, wszystko ok

2 years ago about the restaurant RAGU Pracownia Makaronu

Super jedzenie i miła obsługa! Polecam 👍

Super jedzenie i miła obsługa! Polecam 👍