Login / Registration

Go to Zjedz.my | For restaurants
4.5 (3430)

Pierogarnia Stary Młyn Bydgoszcz

Table reservation
Upcoming hours w Friday, 26 June 2026

Hurry up! Recently, 34 people booked a table at this restaurant

Poznańska 4/2
85-129 Bydgoszcz
Polska
Closed · opening: 11:00
  • Monday: 11:00 - 21:00
  • Tuesday: 11:00 - 21:00
  • Wednesday: 11:00 - 21:00
  • Thursday: 11:00 - 21:00
  • Friday: 11:00 - 21:00
  • Saturday: 11:00 - 21:00
  • Sunday: 11:00 - 21:00
Types
Restaurant
Cuisines
Tags
Pets are welcome Lunch Alcohol Central location Unique interiors Card payment Kids menu Suitable for large groups (8+ people) Wi-fi Vegetarian Meals Family atmosphere
Meals
Supper Dinner
Network
Pierogarnia Stary Młyn
9 restaurants

Pierogarnia Stary Młyn Bydgoszcz

Poznaj historyczny klimat Bydgoszczy i legendarny smak pierogów!

Hurry up! Recently, 34 people booked a table at this restaurant

About us

Zapraszamy do serca zabytkowej Bydgoszczy! Tak, tak, u nas też mnóstwo jest zabytków - a nasza Pierogarnia znajduje się w centrum dawnego, XIV-wiecznego miasta lokacyjnego, dosłownie tętniącego historią. I klimat ten oddaliśmy w wystroju, w którym tradycja i naturalne materiały łączą się z przytulnością oraz ciepłem biesiady w gronie najbliższych.
A do tego jeszcze niebanalne okoliczności przyrody, bo u nas rozkoszować będziesz się nie tylko smakiem legendarnych pierogów, ale także widokiem zieleni, natury i rzeki Brdy - znajdujemy się nad samym jej brzegiem!
Zapraszamy: rozgość się i rozsmakuj - tak w naszych pierogach, jak i w ciepłej, przyjaznej atmosferze.
Ulica Poznańska to jedna z najważniejszych historycznych arterii Bydgoszczy, nad którą królowała Brama Poznańska, stanowiąca część murów obronnych miasta. To tutaj od XVI do XIX wieku znajdował się kościół szpitalny św. Krzyża, pełniący funkcję przytułku dla chorych i ubogich. Kamienica przy Poznańskiej 4, do której mamy przyjemność zapraszać naszych Gości, usytuowana jest na brzegu Brdy, lewego dopływu Wisły, największego w jej dolnym biegu. Taka lokalizacja umożliwia podziwianie piękna rzeki przez duże, słoneczne okna - a jest na co popatrzeć, gdyż Brda należy do najczystszych rzek w Polsce i pochwalić może się bogatą fauną i florą wodną.

Zjedz.my customer reviews

183

Mocne strony według gości

  • Wysoka jakość i smak serwowanych potraw, ze szczególnym wyróżnieniem pierogów
  • Bardzo profesjonalna, życzliwa i zaangażowana obsługa kelnerska
  • Atrakcyjna lokalizacja z pięknym widokiem na Wyspę Młyńską
  • Przyjemna atmosfera i klimat lokalu sprzyjający regularnym wizytom
  • Duże, uczciwe porcje serwowanych dań
3 years ago about the restaurant Pierogarnia Stary Młyn Bydgoszcz

cudowne miejsce, bardzo miła obsługa a jedzenie 'palce lizać" gorąco polecam, na pewno tam wrócimy

cudowne miejsce, bardzo miła obsługa a jedzenie 'palce lizać" gorąco polecam, na pewno tam wrócimy

3 years ago about the restaurant Pierogarnia Stary Młyn Bydgoszcz

Raczej nie polecam szału nie było ciasne stoliki jeden obok drugiego. Żurek bardzo średni a nawet powiedzialabym słaby. Pierogi niby ok ale w ogole nie warte swojej ceny. Do słodkich pierogów dostaliśmy sos ze szczypiorkiem natomiast do słonych słodki śmietanowy. Pan obsługujący ok ale była mała bariera językowa.

Raczej nie polecam szału nie było ciasne stoliki jeden obok drugiego. Żurek bardzo średni a nawet powiedzialabym słaby. Pierogi niby ok ale w ogole nie warte swojej ceny. Do słodkich pierogów dostaliśmy sos ze szczypiorkiem natomiast do słonych słodki śmietanowy. Pan obsługujący ok ale była mała bariera językowa.

3 years ago about the restaurant Pierogarnia Stary Młyn Bydgoszcz

Bardzo miło i smacznie ,:)) Na pewno tam jeszcze zawitam.. Polecam

Bardzo miło i smacznie ,:)) Na pewno tam jeszcze zawitam.. Polecam

3 years ago about the restaurant Pierogarnia Stary Młyn Bydgoszcz

5/5💘

5/5💘

3 years ago about the restaurant Pierogarnia Stary Młyn Bydgoszcz

Napisałam już recenzje na Facebooku. Nigdzie nie zostaliśmy potraktowani jak tam, a głównie ja. Najpierw dostałam nie swoje zamówienie, a kolejnego nie dostałam w ogóle. Restauracja nie zareagowała.

Napisałam już recenzje na Facebooku. Nigdzie nie zostaliśmy potraktowani jak tam, a głównie ja. Najpierw dostałam nie swoje zamówienie, a kolejnego nie dostałam w ogóle. Restauracja nie zareagowała.