Login / Registration

Go to Zjedz.my | For restaurants
4.5 (3430)

Pierogarnia Stary Młyn Bydgoszcz

Table reservation
Upcoming hours w Thursday, 25 June 2026

Hurry up! Recently, 36 people booked a table at this restaurant

Poznańska 4/2
85-129 Bydgoszcz
Polska
Closed · opening: 11:00
  • Monday: 11:00 - 21:00
  • Tuesday: 11:00 - 21:00
  • Wednesday: 11:00 - 21:00
  • Thursday: 11:00 - 21:00
  • Friday: 11:00 - 21:00
  • Saturday: 11:00 - 21:00
  • Sunday: 11:00 - 21:00
Types
Restaurant
Cuisines
Tags
Unique interiors Wi-fi Alcohol Central location Lunch Vegetarian Meals Pets are welcome Family atmosphere Card payment Suitable for large groups (8+ people) Kids menu
Meals
Supper Dinner
Network
Pierogarnia Stary Młyn
9 restaurants

Pierogarnia Stary Młyn Bydgoszcz

Poznaj historyczny klimat Bydgoszczy i legendarny smak pierogów!

Hurry up! Recently, 36 people booked a table at this restaurant

About us

Zapraszamy do serca zabytkowej Bydgoszczy! Tak, tak, u nas też mnóstwo jest zabytków - a nasza Pierogarnia znajduje się w centrum dawnego, XIV-wiecznego miasta lokacyjnego, dosłownie tętniącego historią. I klimat ten oddaliśmy w wystroju, w którym tradycja i naturalne materiały łączą się z przytulnością oraz ciepłem biesiady w gronie najbliższych.
A do tego jeszcze niebanalne okoliczności przyrody, bo u nas rozkoszować będziesz się nie tylko smakiem legendarnych pierogów, ale także widokiem zieleni, natury i rzeki Brdy - znajdujemy się nad samym jej brzegiem!
Zapraszamy: rozgość się i rozsmakuj - tak w naszych pierogach, jak i w ciepłej, przyjaznej atmosferze.
Ulica Poznańska to jedna z najważniejszych historycznych arterii Bydgoszczy, nad którą królowała Brama Poznańska, stanowiąca część murów obronnych miasta. To tutaj od XVI do XIX wieku znajdował się kościół szpitalny św. Krzyża, pełniący funkcję przytułku dla chorych i ubogich. Kamienica przy Poznańskiej 4, do której mamy przyjemność zapraszać naszych Gości, usytuowana jest na brzegu Brdy, lewego dopływu Wisły, największego w jej dolnym biegu. Taka lokalizacja umożliwia podziwianie piękna rzeki przez duże, słoneczne okna - a jest na co popatrzeć, gdyż Brda należy do najczystszych rzek w Polsce i pochwalić może się bogatą fauną i florą wodną.

Zjedz.my customer reviews

183

Mocne strony według gości

  • Wysoka jakość i smak serwowanych potraw, ze szczególnym wyróżnieniem pierogów
  • Bardzo profesjonalna, życzliwa i zaangażowana obsługa kelnerska
  • Atrakcyjna lokalizacja z pięknym widokiem na Wyspę Młyńską
  • Przyjemna atmosfera i klimat lokalu sprzyjający regularnym wizytom
  • Duże, uczciwe porcje serwowanych dań
3 years ago about the restaurant Pierogarnia Stary Młyn Bydgoszcz

Jedzenie bardzo dobre ale niestety obsługa pozostawia dużo do życzenia

Jedzenie bardzo dobre ale niestety obsługa pozostawia dużo do życzenia

3 years ago about the restaurant Pierogarnia Stary Młyn Bydgoszcz

Klimatyczne miejsce, bardzo miła obsługa. Jedzenie pyszne i duże porcje. Można się najeść do syta 😉Polecam gorąco

Klimatyczne miejsce, bardzo miła obsługa. Jedzenie pyszne i duże porcje. Można się najeść do syta 😉Polecam gorąco

3 years ago about the restaurant Pierogarnia Stary Młyn Bydgoszcz

Szybko, prosto, bez problemu

Szybko, prosto, bez problemu

3 years ago about the restaurant Pierogarnia Stary Młyn Bydgoszcz

Bezproblemowa rezerwacja online :)

Bezproblemowa rezerwacja online :)

3 years ago about the restaurant Pierogarnia Stary Młyn Bydgoszcz

Pierogarnia zmienila sie w ilosc a nie jakosc. B. dlugie oczekiwanie na jedzenie(ponad 40min). Okropnie zimne. Zurek wodnisty, 2 plastry kielbasy i bryla ziemniakow. Grzybowa - smaczna, ale zimna. Pierogi zza miedzy- b. zimne, niedoprawione.Kluski z kapusta- srednie w smaku. Placek po wegiersku- gruby, tlusty i surowy w srodku. Piecuchy - w miare smaczne i letnie. Pierogarnia pare miesiecy temu a teraz - zupelnue nie do poznania( jezeli chodz o jedzenie).Napewno odwiedze i polece, ale kazdy sobie opinie wyrobi sam.

Pierogarnia zmienila sie w ilosc a nie jakosc. B. dlugie oczekiwanie na jedzenie(ponad 40min). Okropnie zimne. Zurek wodnisty, 2 plastry kielbasy i bryla ziemniakow. Grzybowa - smaczna, ale zimna. Pierogi zza miedzy- b. zimne, niedoprawione.Kluski z kapusta- srednie w smaku. Placek po wegiersku- gruby, tlusty i surowy w srodku. Piecuchy - w miare smaczne i letnie. Pierogarnia pare miesiecy temu a teraz - zupelnue nie do poznania( jezeli chodz o jedzenie).Napewno odwiedze i polece, ale kazdy sobie opinie wyrobi sam.