Magari Gdańsk
80-750 Gdańsk
Polska
- Monday: 12:00 - 23:00
- Tuesday: 12:00 - 23:00
- Wednesday: 12:00 - 23:00
- Thursday: 12:00 - 23:00
- Friday: 12:00 - 23:00
- Saturday: 12:00 - 23:00
- Sunday: 12:00 - 23:00
Magari Gdańsk
About us
Zjedz.my customer reviews
66Mocne strony według gości
- Wysoka jakość i świeżość większości serwowanych potraw
- Wyjątkowa, elegancka atmosfera i estetyczny wystrój wnętrza
- Profesjonalna i miła obsługa kelnerska
- Atrakcyjna oferta dla osób z dietami specjalnymi (np. opcje bezglutenowe)
- Dbałość o prezentację dań oraz profesjonalny dobór win
1 year ago
about the restaurant Magari Gdańsk
Excellent food, great service and cool place. Pizza Burrata, Beef Tartar, pasta with prawns and a wonderful steak - all top class!! We returned and enjoyed! Cheerful service, good pricing. Overall 5 stars
Excellent food, great service and cool place. Pizza Burrata, Beef Tartar, pasta with prawns and a wonderful steak - all top class!! We returned and enjoyed! Cheerful service, good pricing. Overall 5 stars
1 year ago
about the restaurant Magari Gdańsk
Excellent Italian restaurant!!! Great food and very friendly atmosphere!!!
Excellent Italian restaurant!!! Great food and very friendly atmosphere!!!
1 year ago
about the restaurant Magari Gdańsk
Najlepsza restauracja w Gdańsku. Obsługa na bardzo wysokim poziomie- Pan Łukasz genialny!
Najlepsza restauracja w Gdańsku. Obsługa na bardzo wysokim poziomie- Pan Łukasz genialny!
1 year ago
about the restaurant Magari Gdańsk
Piękny wystrój. Po wizycie podczas Restaurant Week miałam ogromne oczekiwania co do tej Restauracji. Poszliśmy na rodzinny obiad i niestety rozczarowałam się, dania bardzo przeciętne, dorsz z pieca zupełnie bez polotu, filet upieczony w piecu posypany pieprzem bez żadnego pomysłu na rybę dodatek duża ilość poprawnego purre i wszystko opsypane sałatami, żadnego pomysłu na smak tego dania, makaron poprawny. Deser czekoladowy przepyszny, włoska babka słaba. Obsługa poprawna, ale bez polotu.
Piękny wystrój. Po wizycie podczas Restaurant Week miałam ogromne oczekiwania co do tej Restauracji. Poszliśmy na rodzinny obiad i niestety rozczarowałam się, dania bardzo przeciętne, dorsz z pieca zupełnie bez polotu, filet upieczony w piecu posypany pieprzem bez żadnego pomysłu na rybę dodatek duża ilość poprawnego purre i wszystko opsypane sałatami, żadnego pomysłu na smak tego dania, makaron poprawny. Deser czekoladowy przepyszny, włoska babka słaba. Obsługa poprawna, ale bez polotu.
Very good food
Very good food