LORO
Hurry up! Recently, 48 people booked a table at this restaurant
60-833 Poznań
- Monday: Closed
- Tuesday: 13:00 - 22:00
- Wednesday: 13:00 - 22:00
- Thursday: 13:00 - 22:00
- Friday: 13:00 - 00:00
- Saturday: 13:00 - 00:00
- Sunday: 13:00 - 00:00
Hurry up! Recently, 48 people booked a table at this restaurant
About us
Menu
- Antipasti
- Primi Piatti
- Fresh Pasta
- Cacio e Pepe
- Pizza Classica
- Pizza Loro
- Contorni (dodatki)
- Secondi Piatti
- Dolci
Alergeny zostały określone dzięki AI. Sztuczna inteligencja może popełniać błędy.
Last update: 1 month ago
Alergeny zostały określone dzięki AI. Sztuczna inteligencja może popełniać błędy.
Last update: 1 month ago
Alergeny zostały określone dzięki AI. Sztuczna inteligencja może popełniać błędy.
Last update: 1 month ago
Alergeny zostały określone dzięki AI. Sztuczna inteligencja może popełniać błędy.
Last update: 1 month ago
Alergeny zostały określone dzięki AI. Sztuczna inteligencja może popełniać błędy.
Last update: 1 month ago
Alergeny zostały określone dzięki AI. Sztuczna inteligencja może popełniać błędy.
Last update: 1 month ago
Alergeny zostały określone dzięki AI. Sztuczna inteligencja może popełniać błędy.
Last update: 1 month ago
Alergeny zostały określone dzięki AI. Sztuczna inteligencja może popełniać błędy.
Last update: 1 month ago
Alergeny zostały określone dzięki AI. Sztuczna inteligencja może popełniać błędy.
Last update: 1 month ago
Zjedz.my customer reviews
243Mocne strony według gości
- Wysoka jakość i autentyczny smak włoskiej kuchni, szczególnie w przypadku past i deserów typu tiramisu.
- Piękny, stylowy i minimalistyczny wystrój, który buduje wyjątkowy, włoski klimat.
- Bardzo miła, zaangażowana i profesjonalna obsługa, często wymieniana z imienia za swoją dbałość o gościa.
- Szeroki wybór dań, w tym bardzo dobrze oceniane przystawki i desery.
- Atrakcyjne miejsce na specjalne okazje, spotkania ze znajomymi oraz randki.
1 month ago
about the restaurant LORO
Byłam trochę zawiedziona. Po bardzo dobrych opiniach skusiłam się z koleżankami na wizytę. W Poznaniu jest dużo włoskich lokali, nie jest to najlepsza z nich.
Byłam trochę zawiedziona. Po bardzo dobrych opiniach skusiłam się z koleżankami na wizytę. W Poznaniu jest dużo włoskich lokali, nie jest to najlepsza z nich.
1 month ago
about the restaurant LORO
Wszystko super, pyszne dania, przemiła obsługa, przepiękny wystrój i klimat. :)
Wszystko super, pyszne dania, przemiła obsługa, przepiękny wystrój i klimat. :)
1 month ago
about the restaurant LORO
Obsługa, klimat, pyszne jedzenie. Wszytko się zgadza i na pewno będziemy wracać!
Obsługa, klimat, pyszne jedzenie. Wszytko się zgadza i na pewno będziemy wracać!
1 month ago
about the restaurant LORO
W Loro byłam już któryś raz, zawsze przeżywam ogromną eksplozję smaków i uważam, że to najlepsza włoska restauracja, w jakiej kiedykolwiek jadłam. Dziś natomiast trochę się zawiodłam - z doświadczenia cudownego cannoli z pistacjami, zapytaliśmy o to, czy dziś mają jakieś inne cannoli w ofercie. Podano nam cannoli „z witrynki”, które ewidentnie nie było świeże, a pytając kelnerkę usłyszeliśmy, że były one robione rano (byliśmy po 13:00), ale znając się na tego typu deserze, nie jest to możliwe, że po tak krótkim czasie ciasto będzie przemoknięte, a krem już z zastygniętą obwolutą. Tym jednym się rozczarowałam. Natomiast wszelkie inne dania, napoje… poezja:) Ich makarony naprawdę powodują, że można poczuć się jak w prawdziwych Włoszech. Polecam, mimo drobnego błędu, który mam nadzieję się nie powtórzy.
W Loro byłam już któryś raz, zawsze przeżywam ogromną eksplozję smaków i uważam, że to najlepsza włoska restauracja, w jakiej kiedykolwiek jadłam. Dziś natomiast trochę się zawiodłam - z doświadczenia cudownego cannoli z pistacjami, zapytaliśmy o to, czy dziś mają jakieś inne cannoli w ofercie. Podano nam cannoli „z witrynki”, które ewidentnie nie było świeże, a pytając kelnerkę usłyszeliśmy, że były one robione rano (byliśmy po 13:00), ale znając się na tego typu deserze, nie jest to możliwe, że po tak krótkim czasie ciasto będzie przemoknięte, a krem już z zastygniętą obwolutą. Tym jednym się rozczarowałam. Natomiast wszelkie inne dania, napoje… poezja:) Ich makarony naprawdę powodują, że można poczuć się jak w prawdziwych Włoszech. Polecam, mimo drobnego błędu, który mam nadzieję się nie powtórzy.
Srednio
Srednio